Tallinnat avastamas

Ratas ruulib. Ükski lihas ei jäänud eilsest vastu tuult sõudmisest haigeks, ainult et selliseid vanakooli sadulaid enam ei ole, nii et natuke on ikka kuskilt valus.

Käisin linna avastamas. Tuul oli sama jube ja hullemgi kui eile. Täna proovisin järvevana teed. Seal on ka jalgratta rada. Pärast järvevanat sai see aga äkitse otsa ja autod hakkasid 70 km tunnis paremale pöörama, õnneks on eesti autojuhid viisakad ja ma sain ainult natuke adrenaliini. Otsustasin ka ära paremale keerata, kuigi mul oli algselt plaan Rahumäele minna.
Valisin metsatee moodi tee, kus oli silt, et “ainult valdaja loal”, valdajat ei olnud ja nii ma sattusingi Tondi kasarmute hoovipealsele. Kesklinnas selline fenomenaalne koht!

Vaadake ka, panin üles kõik pildid ilma piltidega midagi tegemata. Kõik fotograafid, kes endast midagi arvavad, kiljuvad vaimustunult kui sellist räämas kohta pildistada saavad. Ma põhiliselt kasutasin üldplaani ja mingeid erilisi hulle nurke, korduseid ja makroid ei viitsind punnitada. Take te fiiling! (kliki pilti)


.

Advertisements
%d bloggers like this: