Kelle poolt on sotsminister

Ametiühingud sotsminni ees
Eilses Kesknädalas oli sotsministri jutt ametiühingutest ja nende esimehest: Harri Taliga – sotside uljas luugimees Jutu alguses on märge, et SLÕhtuleht ei tahtnud seda avaldada. Ega pole ka imestada – nii halvasti pole isegi Õhtuleht kellestki kirjutanud. Sinna juurde veel jutt, kuidas EAKL on sotside käpa all. No ma küll nii ei arva. Mumeelest on käpa alt välja libisemise nähtus päris aktiivne. Aga ikkagi, kuidas saab sotsminister nii jõuliselt ametiühinguid vihata ning öelda, et näe, me ju oleme 2 palgatõusu kollektiivlepingut aidanud sõlmida. Nagu oleks ametiühingute ainuke asi palkadega tegelemine!

Täna lõuna paiku tuli aga uus huvitav uudis: Liiga karm ettevõtete kontroll viis tööinspektsiooni juhilt töökoha Oo mai gaad! Meil valitseb väga paljudes ettevõtetes sisuliselt täielik tööseadusandluse eiramine ja tööinspektsiooni juht saab töölt lahti, kuna ta üritab oma tööd liiga korralikult teha! Mis toimub?! Sotsminn arvab, et tööinspektsioon ei peaks oma tööd tegema, kuna see segab ettevõtetel töötajaid ahistada?!

Fui-fui-fui – vastik vaadata seda ennast vasakpoolseks nimetavat valitsust ja nende keskerakondlikku sotsministrit – Masendav

Advertisements
%d bloggers like this: