Mis on hullem: neeger või homo?

rusikas sügeleb?

Hollandi saadik pole kiusamiskaebusi esitanud
Hollandi suursaadik pageb homoviha eest

Välisminister, eile telekas juhtunut kommenteerides, mainis ainult seda, et tegemist oli homovihaga ja ei sõnagi poifrendi nahavärvusest. Samuti märkis ta ära, et välisministeeriumile ega politseile pole hollandlane kaebust esitanud.

Aga seda neegrite peksmise varianti on ju meil ennemgi telekas räägitud. Mingid välismaa noored tegid lausa dokfilmi sellest. Samas üritab valitsus nägu teha, et probleemi pole.

Üleeile ilmutati meil 2 rahvaküsitlust teemal, kas Rüütel on nunnu. Kaks küsitlust! Miks meil rahva käest ei küsita, mida nad arvavad homodest ja neegritest? Et mida sina teeks, kui saaksid teada, et Su poeg kavatseb hollandis musta mehega abielluda? Vastused võiksid päris põnevad tulla. Eriti kui teha küsitlus ilusti kõigi reeglite järgi, et vastavalt rahva keskmisele näitajale, mis on selline üle 50-aastane naine, keda meil kõige rohkem on.

Huvitav, miks valitsus ei tee küsitlust? Ei taha teada saada, et 90% keskmist eestlast vihkab või põlgab homosid ja arvab, et Eestis ju võib neegrile neeger öelda, peaasi, et ta minu õuele kaklema ei tule.

Kusjuures ega paha ei teeks ka küsida, mida eestlased venelastest arvavad. Eile istusime Tammsaare pargis ja meie kõrval istus 2 eesti naispensiokat. Toolide juurde tuli vene naispensiokas, kes korjas maha loobitud pudeleid ja pomises midagi omaette vene keeles. Mille peale eesti pensiokad kukkusid karjuma, et nemad vene keelt ei oska ja sõimasid seda tädi lolliks vanaeideks, kes võiks mitte pudeleid korjata ja pensionist elada. Tädid kohe tükk aega väljendasid kõvahäälselt oma arvamust, et ikka kõik kuuleksid, et neile siuke asi ei meeldi ja et nad ei oska vene keelt. Sest eestlane olla on uhke ja hää.

Advertisements
%d bloggers like this: