Kõik müügiks ja vabaturuvastased saadame Venemaale

Kärbes, kuri elukas!Riigikogu ja valitsus on oma seadustega sinnamaale jõudnud, et isegi tööandjate keskliidul ei pea närv enam vastu. Täna on kolmandal lugemisel ringhäälinguseaduse muutmise seaduse eelnõu (241 SE), mille eesmärk on täpsustada ringhäälingulubade väljaandmist ja luua soodsamad tingimused ringhäälingulubade omanikele oma programmide analoogedastuselt digitaaledastusele üleminekul.

Tööandjad süüdistavad valitsust, et uus ringhäälinguseadus on küsitav ning see teeb eratelejaamadele põhjendamatu kingituse.

Ma ei ole üldse mingi Tarmo Kriisi sõber, aga kui juba tema ka arvab, et äriettevõtlust “seebitatakse” liiast, siis ma lihtsalt pean temaga nõus olema.

Kogu see “vaba ajakirjanduse” müüt on Eestis üldse naljakas ja toodetud peamiselt asjaosaliste eneste poolt. Ja õige ongi, las ennast kiidavad need, kes asjast midagi teavad. Need, kes ei osale, need ei tea ja olgu kuss. Ega ETVst niikuinii kunagi BBCd ei saa ja see pole ka kunagi meie riigi eesmärk olnud. Maja juba on enam-vähem müüdud, nüüd jääb üle vaid ülejäänud laev põhja lasta. Eestlaste ettekujutus moodsast riigist ju toetub ideele, et riik peab olema pisike ja kõik, mis riigil on, peab kas alluma vabale turumajandusele või tuleb üldse maha müüa, sest riik on halb omanik. Juhul kui kellelgi tuleb mingi riigi peremehelik mõte, tuleb lambakari ja määgib – mine siit ära kuubasse, venetsueelasse või venemaale. Meie riik kuulub hävitamisele ja see eesmärk kuulub täitmisele.

Advertisements
%d bloggers like this: