Vot, nüüd paneme alles Venemaale ära!

Kõik ühe meeotti kallalAsi kisub juba täitsa koomiliseks:
Oja: Eurovisiooni boikott tooks Moskva maa peale
Keskerakond: Eurovisiooni boikoteerimine on lollus
Ligi: Eurovisiooni boikoteerimine on hea mõte
Ma “mõttealgataja” artiklit ei viitsi otsida. Teate, kui me ikka tõesti tahame Venemaad planeedile Maa tuua, siis peaks ikka midagi tõsist ette võtma. Näiteks teatame, et meie teie lollakat gaasi enam ei taha. Tehke sellega mis tahate, andke näiteks sakslastele odavamalt.

Või siis teataks, et mitte üks vene päritolu kaubarong enam üle Eesti piiri ei sõida! Me paneme üldse oma Maardu kaubasadama kinni, sest mingit lolli Venemaa naftat ikka läbi Eestimaa ei tassi.

Tehkem ikka radikaalselt midagi!! Nii, et Venemaa alles näeb! Vot siis nad nutavad!!!

Aa, kui nüüd konstruktiivne olla, siis parim karistus Venemaa jaoks, oleks kõigile Eestis elavatele Venemaa kodanikele pakkuda ilma mingite takistuste või tasudeta Eesti kodakondsust ja hallipassi omanikele ka. Siis poleks Venemaal enam mingit kobisemist, et nende kaasmaalased. Venelased (ja teised vene keelt rääkijad, kes elavad Eestis) on ju MEIE kaasmaalased. Siis ei oleks enam muret, et Venemaa tuleb siia oma kodanikke kaitsma või et ei tule, aga mögiseb seal piiri taga niisama. Siis oleks tal suu vett sajaga täis.

Aga see, kas eestlased lähevad Moskvasse jälle mõne lauluga, mis ainult meile meeldib, või ei, no keda see ikka kotib. Vaevalt, et mitteminemise juhul Eurovisioonile planeeritud raha muusikutele läheb. Vast ostame ikka mõne toreda raketitõrje-johhaidii.

Advertisements
%d bloggers like this: