Kustutamine on hea

SeljagaRamloff andis mulle popi blogimeemi. Kasutan seda meemi selleks, et kirjeldada, mis juhtus siin umbes nädal või veits rohkem aega tagasi.

***
Reeglid:

1. Leia oma vanadest blogikirjutistest teemad, milles kajastuksid järgmised sõnad/ teemad ning lingita need.
Sõnad oleksid: pere; sõprus; armastus; mina ise; mida iganes (vabavalikuline teema, mida tahaksid esile tuua).

2. Anna 5-le blogipidajale meemi “teatepulk” edasi. 2 neist peaksid olema Sinule uued blogitutvused. Anna meemisosalemise teade ka blogipidajatele, näiteks kommentaarilahtrisse.

3. Meemi saanud blogipidaja kopeerib reeglid ja lingitab talle meemiulatanud blogi.

***
1. Kustutasin sellest blogist ära kõik postitused, mis võiksid sisaldada teemasid pere; sõprus; armastus; mina ise. Kui mõni veel kogemata jäi ja ma sel sabast kinni saan, kustutan ära. Vaadates postituste arvu arhiivis, siis läks hingusele umbkaudu pool sisust.

Kui keegi mäletab, siis enne oli siin slõuganiks midagi spontaansusest, enam ei ole. Seega ei tule siia enam mingeid isiklikke postitusi, vaid ainult see temaatika, mis puudutab ühiskonda ja poliitikat.

Vabavalikulise teemana võiks tuua ühe postituse, kus on ilmselt ka selgitus miks ma siin puhastustöö tegin: Sõnavabadus pornolehtede moodi. See pärineb eelmisest suvest ja ilmselt oleks ma juba siis pidanud seda tegema, mida ma alles nüüd tegin.

Meeme mul edasi anda ei meeldi ja kui aus olla, siis soovitaks ka teistel mitte blogida avalikult teemadel: pere; sõprus; armastus; mina ise. Või kui siis filosoofilistes kategooriates.