Kapo tõhustas eestlaste vastast ründeoperatsiooni!

Värisege! Koorits ja kapo tulevad!Tänasesse Postimehesse kirjutas Vahur Koorits artikli Kapo kardab loomaõiguslaste ja anarhistide radikaliseerumist. Pealkiri loomulikult sisule ei vasta nagu ka selle juures olev pilt alasti loomakaitsjatest seondub artikliga vaid nii palju, et Eesti tingimustes on see kena nõks meie alaealiste loomakaitsjate alandamiseks. Artiklis on Koorits rahumeeles kirjutanud, et kuna meil islamiäärmuslust ei ole, siis kõige kohutavam hirm rahvusriigile on loomakaitsjad ja punamusta noored. Kuidas jääb aga põhiseadusliku riigi kaitsmisega? Kas Kooritsal on õigus kirjutada inimestest, keda kohus pole milleski süüdi mõistnud kui kurjategijatest? Või päästab Kooritsa ja Postimehe KAPO karvane käsi?

Et kellelgi jummala pärast jutt meid kõiki ähvardavast hirmust kahe silma vahele ei jääks, on siis ilmselt peatoimetaja (Kas PM tähendandab PeaMees?) kirjutanud veel ka palja tagumikupildiga illustreeritud juhtkirja, kus kinnitatakse veel kord on loomade kaitsjad on kurjategijad ja jääb mulje, et nad käivad linnuvabrikus kanade tapmist vägivaldselt takistamas. Midagi sellist nad loomulikult teinud ei ole. Paljas tagumik on artiklile lisatud ilmselt sooviga meelitada lugema perverte, kes siis kapol ja postimehel aitaksid meie püha maa loomakaitsjatest ära puhastada.

Vastik riik, kus meie enda kaitsmise eest palka saavad luurajad võtavad pidevalt ajakirjanduses sõna ja külvavad hirmu. Luuraja peaks vaikselt luurama. Nii, et lapsevanematel poleks vaja oma väikeseid lapsi hirmutada, et kui sa oma putru ära ei söö, tuleb kapo ja kuulab sind üle ja kui sõna ei kuula, siis rikub KAPO sul terve tulevase elu ära! Igaks juhuks, sest äkki sa muidu korraldad massirahutused.

Vähem emotsionaalselt on sama teemal kirjutanud Silver: Kes kontrolliks KAPO tegevust?

Advertisements
%d bloggers like this: