Kõige koledam fototöötlus ever!


Ma ei tahaks kommenteerida tänast tippuudist kuidas valitsus otsustas eestlased aeglasele ja piinarikkale surmale määrata. Surmale, mis tabab tööpostil.

Mulle piisas täiesti raadiost peaministri jutu kuulamisest, et tunda kuidas okse kurku tõuseb. Mõtlesin, et loeks siis hoopis mõnda meelelahutuslikku ajalehte. Teen Õhtulehe lahti ja sealt vaatab otsa selline pilt, nagu kõrval näha on. Nii halba fototöötlust ma olen oma elu jooksul näinud küll, aga et sellise eest saab keegi palka, on küll ilmne massitaudide alguse märk. Muidugi pole pildi juures kirjas, kes selle soperdusega maha sai.

Või inspireeris teda Tšahkna (valitsuserakonna IRL liige) küüniline jutupealkiri? Riik, need peaks olema ju selle riigi rahvas. Seega on oodata illegaalsete maooperaatorite kümnendi algust. Kõik, kel on nuga ja seda käsitleda oskavad, võivad teha opi vaikselt ja odavalt. Ja kõik ajalehtede kujundajad suudavad enne operatsiooni hakkama saada vaid eriti kehvade fotomontaažidega. Peale oppi avanevad neil silmad ja nad saavad teada, et fotošopp on juba leiutatud. Jube!

Advertisements
%d bloggers like this: