Tasuta jõusaalid

Kuna eelmise posti kommides tuli juttu, siis panen siia ühe pildi Tallinnas mitmetes kohtades olevatest jõusaalimasinatest ühe näidise. Minu arust on see üks lõbusamaid. Neid on aga päris erinevaid. Pildil taga paistab mingi kõhulihaste trenni masin. Siis on üks lõbus masin veel selline, millel seisad ja siis saad jalgu vasakule-paremale kõigutada. Politseipargis on need mänguväljaku juures ja ma üks kord nägin kuidas üks päris eakas vanaema oli selle jalgade masina peal mingi 20 minti vähemalt. Ma ise polnud seal lihtsalt kauem, aga tädike võimles hoolega ja ühtlasi hoidis lapsel silma peal.

Erinevaid masinate komplekte on Tallinnas mitmel pool. Balti jaama juures olevas pargis on mõned ja kõige rohkem erinevaid väljakuid on Stroomi ranna ääres.

Nüüd tuli küll hull reklaampostitus, aga kuna tegemist on linnarahva raha eest tehtud asjadega kõigi tarbeks, siis võib ju reklaamida.

Ja kui juba reklaamiks läks, siis kuskil oli juttu, et Pae tänava karjääri äärse puhkepargi esimene osa on valmis. Ma ei ole vaatamas käinud, aga enne oli see päris metsik koht, kus erinevate võsade tagant võis päris põnevaid seltskondi leida. Peamiselt Lasnamäe inimesi.

Kui rääkida aga spontaanselt kujunenud kohtingukohtadest, siis sattusin laupäeva õhtul Maarjamäele memoriaali juurde. See laguneb küll täiega, aga naljakas oli vaadata, kuidas ühel pool istusid poisid ja teisel pool tüdrukud. Loodetavasti nad siis hiljem kuidagi tutvusid ka.

Advertisements
%d bloggers like this: