Seksikad poliitikud

Sel nädalal liikus blogimaailmas ringi meem seksikatest meestest (või naistest). Tavaliselt sattusid sinna nimekirja näitlejad, muusikud jms. Kuna aga nn seksikus on tänapäeval müügiartikkel, siis on seda vahendit ka mitmed poliitikud edukalt kasutanud või on neile seda omadust omistatud. Meie blogidest ma seksikate meeste nimekirjast ühtegi poliitikut ei leidnud. Teen siis ise. Kuna ma pean seksikust millekski, mis selgub pigem lähivaatluses, siis üldjuhul need, kes näitamisele tulevad, minu isiklikku maitset ei esinda.
Seksikate poliitikute leidmisel abistas google. 2008 aastast leidsin pealkirja: Is Sarkozy the sexiest politician in the world? Juttu kaunistab pilt, kus Prantsusmaa president katsub oma naist selja alaosast.

Minu arust esindab Sarko neid keskeakriisis mehi, kes on oma aega veetnud peamiselt meeste seltsis ja seepärast pole õppinud suhtlema täiskasvanud naistega. Nad tahavad, et naine kohtleks neid kui targemat, aga kuna austav kohtlemine tuleb ka ära teenida, siis lihtsam on võtta noor naine, kes juba ainult tänu mehe vanusele vaatab teda kui vanemat ja targemat. Pealegi tunnustavad seda noore naise võtnud meest tema oma seltskonna mehed, sest ka neile meeldiks omada ilusat aksessuaari. Ehk Sarko on mõnede arust seksikas tänu sellele, et ta saab endaga kaasas kanda seksikat naist.
Järgmist meest ja tema palja ülakehaga pilte, on ilmselt kõik näinud.
Vaadake seda pilku! Kui ta nii vana poleks, võiks see pesureklaam olla. Telekas on näidatud mingeid dokusid Venemaalt, kus igas vanuses naised temasse tõepoolest armunud on. Ja mingi laul on temast jne. Paljudele naistele seonduvad seksikus ja võim. Kui aga suurele võimule lisada veel seksika pilguga fotosid … Küsimus suurele ringile: mis on sarnast Sarkol ja Putinil? Õige vastus: nad mõlemad väidavad end konservatiive esindavat. Samasse punti võiks veel ka Itaaliast Berlusconi panna. Kuid tal on hetkel pooleli skandaal, kus ta alaealisega vahekorras oli vms. Pealegi ei ole mina temast ühtegi nitu-natukegi seksikat pilti näinud.

Aga jätame konservatiivid rahule ja vaatame teises leeris ringi. Ka praegusest USA presidendist võib poolpaljaid pilte leida, aga kuna ta on nii vähe võimul olnud, siis ma teda veel seksikaks ei nimeta. Samas oli USA president Kennedy, kes ilmselt paljudele läbinisti positiivne tundus. Minu arust näeb ta hea välja, eriti võrreldes Nixoniga, kellele ta valimistel ära tegi. Ta isegi hukkus kui kangelane tööpostil, mis muutis ta lausa legendiks, kelle surma kohta hulgaliselt vandenõuteooriaid on loodud, kuid tõde ei tea keegi. Vist.

Nooremapoolseid mehi võib ju veel leida, aga mõned neist ei saa automaatselt seksikat silti külge. Näiteks minu nimekaim Hispaaniast – Zapatero. Või vähemalt ei suutnud mina tema isikut seksikana käsitlevat teksti leida. Leidsin tema perepildid, kus nad käisid selle aasta hälloviini ajal Obamal külas ja ta kaks tütart olid pildil nõidade riietuses. Aga seal juures olev jutt oli üldjoontes positiivne. Juu siis on mees liiga hea poliitik, et teda imelike trikkidega vahele võtta. Kui poliitik teeb oma tööd korralikult, pole talle mingit seksika oreooli vajagi.

Neli pilti on vist parasjagu. Poliitiliselt on samuti skaala mõlemalt poolt esindatud. Aga lõpuks panen lingi oma blogisse. Too pilt kuulub ühe mu blogi vaadatuima pildi hulka. Sama popp on vast pilt varblasest. Tegemist on meie oma ministriga. uhh!

Advertisements

2 thoughts on “Seksikad poliitikud

  1. Bianka 15. november 2009, 18:39

    See va Putin katsub ennast jah palja ülakehaga eksponeerides seksikana esitleda, aga no ei lähe peale.Aga kui armsa Eestimaa peal ringi vadata, siis naiste seas kõige populaarsem ja seksikam poliitik sul ju välja toomata. Näiteks Katrin Siska- sugusele ilusale tüdrukule kõlbab ja sina ei tee väljagi. Häbi!!! Ja ära katsu vabandada, et viinamarjad hapud…

    Meeldib

  2. Manjana 15. november 2009, 18:53

    Putin võib küll eestlasele mitte seksikana paista, aga vähemalt pole ta ülekaaluline. Siska lemmiku käsi vaadates mõtlen ma alati, et mis haigus see on, mis käed nii koledaks teeb. Ja koledate kätega + ülekaalulisus, seda ei korva isegi võim.

    Meeldib

Kommenteerimine on suletud.

%d bloggers like this: