Minu poliitiline ilmavaade. (Feik)

On väidetud. Ma räägin, et vaid väidetud. Väidetud, et ma pidavat blogi, mis sisuliselt tähendab enese eksponeerimist. Eneseeksponeerimine, selle väitja arvates, muudab eksponeerija automaatselt isikuks, kelle eraelu on avalik ja kuulub kõigile.

Kui kellegi jaoks esimene lõik “meikis sensi”, siis sama isik on ka väitnud, et inimese poliitiline maailmavaade on tuvastatav meetodiga, kus selgitatakse välja inimese poolt sooritatud partneri leidmise toiming ja siis tolle toimingu järgi saabki ilmavaatest sotti.

Nüüd lõik neile, kelle jaoks kaks esimest lõiku jätsid mulje, et ma räägin inimesest, keda tasub uskuda. Nimelt on olemas ilmavaade nimega mitte-konservatiiv. See pidavat mina olema.

Aga tegelikult leidsin ma kroku blogist värvitesti. Ma ei usu, et mul oleks ühtegi tuttavat, kes usuks, et mulle selle testi tulemus klapiks. Kõik need, kes usuvad, et ma olen avalikkusele huvipakkuv isik, usuvad ilmselt kõike, mida neile öelda.

Best Occupational Category
You’re a CREATOR

Keywords

Nonconforming, Impulsive, Expressive, Romantic, Intuitive, Sensitive, and Emotional

These original types place a high value on aesthetic qualities and have a great need for self-expression. They enjoy working independently, being creative, using their imagination, and constantly learning something new. Fields of interest are art, drama, music, and writing or places where they can express, assemble, or implement creative ideas.

CREATOR OCCUPATIONS
Suggested careers are Advertising Executive, Architect, Web Designer, Creative Director, Public Relations, Fine or Commercial Artist, Interior Decorator, Lawyer, Librarian, Musician, Reporter, Art Teacher, Broadcaster, Technical Writer, English Teacher, Architect, Photographer, Medical Illustrator, Corporate Trainer, Author, Editor, Landscape Architect, Exhibit Builder, and Package Designer.
CREATOR WORKPLACES

Consider workplaces where you can create and improve beauty and aesthetic qualities. Unstructured, flexible organizations that allow self-expression work best with your free-spirited nature.
Suggested Creator workplaces are advertising, public relations, and interior decorating firms; artistic studios, theaters and concert halls; institutions that teach crafts, universities, music, and dance schools. Other workplaces to consider are art institutes, museums, libraries, and galleries.

Advertisements

2 thoughts on “Minu poliitiline ilmavaade. (Feik)

  1. Andres 27. märts 2010, 08:05

    eee… päevaleht defineerib "mitte-konservatiivi" siis järgmiselt: inimene, kes kasutab aktiivselt internetti. ja seda lausa poliitilise ilmavaatena. eino tore muidugi *.*

    Meeldib

  2. Manjana 27. märts 2010, 08:48

    tegelt teeb seda nende advokaat. ja ta arvab, et ega ei peagi vaadetest otse kirjutama, kuna eraelulised detailid ütlevad enda eest, milline maailmavaade on.

    Meeldib

Kommenteerimine on suletud.

%d bloggers like this: