Tõeline kirg!

Unhate. 2011. Tarmo Sikk

Unhate. 2011. Tarmo Sikk

Leidsin FB-st nii ilusa pildi. Poleks oodanud, et Ansipist on olemas nii tundelise näoga foto. Edgar on suht tavalise näoga.
Kleebin siia autori selgituse ka:
Möödunud nädalal raputas (reklaami)maailma moebrändi United Colors of Benetton sallivust ja “mitteviha” propageeriv kampaania “Unhate”. Inspireerituna sovietiaegsest fotost, millel mokkapidi koos tolleaegsed Nõukogude Liidu ja Saksa DV riigipead Leonid Brežnev ja Erich Honecker, photoshopati omavahel musitama ka tänapäeva riigi- ja usumehed, kes reaalsuses just sõbraliku läbisaamisega ei hiilga – paavst Benedictus XVI + Egiptuse imaam Ahmed Mohamed el Tayeb, USA president Barack Obama + Hiina president Hu Jintao, USA president Barack Obama + Venezuela liider Hugo Chavez, Prantsumaa president Nicolas Sarkozy + Saksamaa liidukantsler Angela Merkel, Lõuna-Korea president Lee Myung-bad + Põhja-Korea diktaator Kim Jong-Il, Palestiina president Mahmoud Abbas + Iisraeli peaminister Benjamin Netanyahu.

Mitmed ajakirjandusväljaanded on keeldunud reklaame avaldamast ning Vatikan on palunud reklaamid suudlevast paavstist eemaldada.

Originaal Benettoni reklaame vaata siin

Advertisements

3 thoughts on “Tõeline kirg!

 1. Ray D. Noper 22. november 2011, 12:51

  Want ! Kus see FB-s on, tahan ka jagada ! 😀

  Meeldib

 2. Manjana 22. november 2011, 13:00

  foto all on orginaalasukoht. see peaks avalik pilt olema.

  Meeldib

 3. Piirded 4. detsember 2011, 19:17

  Opaa kui lahe pilt!

  Meeldib

Kommenteerimine on suletud.

%d bloggers like this: