Hea päev või halb päev

Mul on olemas Kaupluse Test, et selgitada välja, kas parasjagu on hea või halb päev.

Halb päev on siis, kui sa pead poodi minema, viskad midagi täiesti suvalist selga, jooksed kiirelt poodi ja siis tulevad järjest vastu inimesed, keda sa natuke tunned, aga neil pole aimugi milline tuisupea ja kaltsupundar sa oma halvematel päevadel olla võid.

Hea päev on siis, kui sa paned selga riided, millega ennast (hoolimata riiete pisikesest eakohatust ekstravagantsusest) hästi tunned, värvid natuke huuli, sest rohkem meiki polegi vaja, kuna hea tuju teeb su nii kauniks, et ükski meik ei muudaks midagi ja lähed omaette peas viisikest ümisedes poodi. Juba ülekäigurajal tuleb vastu noormees, kes on sulle alati natuke meeldinud, kes elab su lähedal, aga millegipärast pole te varem kodukandis kokku põrganud. Te teretate rõõmsalt ja sa sammud edasi poe poole. Poe uksel tuleb vastu tuntud telekuulsus ja te vahetate nähtamatu rõõmsa naeratuse. Vot selline on hea päev. Mul täna oli üks niisugune.

Kui poe tee peal ja poes kedagi tuttavat ei kohta, on tavaline päev.

Plõksisin uusi FB-profiilipilte. Igasuguseid imelikke tuli välja.

Plõksisin uusi FB-profiilipilte. Igasuguseid imelikke tuli välja. Halvas näonahas on süüdi mingi näo toonik, mille ma endale rumala peaga soetasin ja nüüd ära pean viskama.

Advertisements
%d bloggers like this: