Kevad murrab sisse ehk kui suured tissid sul on?

Täna öösel magasin eriti halvasti, sest suitsuanduri patarei sai tühjaks ja ta piiksus nii toredate ajavahemike järel, et une erinevad faasid jäid läbimata. Peale tõusmist peitsin suitsuanduri rulluisu sisse, tegin kiiremad tööd ära ja läksin poest patareisid ostma. Ma sain aru küll, et jube soe ilm oli, aga ma alles nüüd vaatasin kraadi pealt ka järgi ning see näitas 18 kraadi. Nii tore üllatus! Huvitav, kas taevasse kogunenud tume mass väljastab ühe vägeva kevadtormi ka?

Aga seoses kevade saabumisega olen blogides märganud väga põnevat tõusvat trendi – räägime rindadest. Ma tean juba kolme naisblogija rindade suurust, sest nad on sellest kirjutanud. Kusjuures ma olen väga imestunud. Ma ei teadnudki, et eesti naised võivad ka kõhnad ja kolesuurte tissidega olla. Nii suurtega nagu umbes E, et selliseid rinnahoidjaid isegi ei müüda, sest hoopis paksudel pidavat tootjate arvates nii suured olema. (Meil paljud poed arvavad, et naistel pole jalad ka suuremad kui 39). Ja mina naiivne arvasin, et juba D on ülisuur korv. Minu lohutuseks on blogijatel ikka tavalisemas suuruses rindu ka. Tavaline on muarvates A, B ja äärmisel juhul C. Mul endal on B, aga mul ei ole rinnahoidja muret, kuna ma ei kanna seda tavaliselt. A-sse topib ka ära, kui hädasti vaja. Mul on mõned rinnahoidjad olemas küll, sest mõne pluusiga paistavad nibud välja ja naiste nibudest ju midagi hirmsamat ei ole. Eks ma kannatan aeg-ajalt rinnahoidja kandmise piina ära, kui on vaja.

Pidevalt kandsin ma rinnahoidjat teismelisena ja ma võin väita, et vähemalt B korv seisab ilma toetamata aastakümneid kenasti. Ma eelmises lõigus ei hakanud viitama, kes oma rindadest kirjutasid, aga neil oli mure ka – tugikaared teevad haiget. Ma usun, et E -korviga ilma rinnahoidjata käimisega harjumine võib päris vaevaline olla, aga mu arust on need tugikaared rinnahoidjate sisse leiutatud küll vaid naiste piinamiseks. Ma ei kanna rinnahoidjat, kuna see üldiselt ahistab, aga need kaared on super nõmedad. Mina võtsin need kaared oma rinnahoidjatest välja ja mu arust ei muutunud midagi, peale selle, et metallist kaari enam pole. Võimalik, et kui rind on mingi ebamäärase kujuga, siis kaar surub jõuga ümaramaks, aga kui pole lopergused, siis küll midagi ei muutu. Proovige mõne hoidiku peal, millesse pole kahju, proovimise mõttes, küünekääridega väikest auku teha. Ausõna toimib.

Need kaared ongi suht uus leiutis. Vanasti neid küll ei olnud. Vanasti polnud ka polsterdatud rinnahoidjaid. Nüüd arvavad mõned naised, et A ja B korv on liiga väike arvestatavateks tissideks. Muarust on need just heas suuruses, ei pea rinnahoidjat kandma ja midagi ei tilpne.

curvy_minnie_buttress_snatch

Selline kummaline tissijutt täna. Loodetavasti meeslugejad kiljuvad vaimustusest 😛 Ma small tits sobivat fotot ei leinud, sest enamus, mis pildiotsingust tuli, oli pornolehekülgedelt. Ilmselgelt see erutab liialt paljusid.

Advertisements

18 thoughts on “Kevad murrab sisse ehk kui suured tissid sul on?

 1. vanaiinlane 6. aprill 2016, 16:16

  Paandunud feministina ei saa ma jätta torkimata neid niigi kohe-kohe-lõhkevaid nisasid 😀
  See nähtus on mingi peenisepikenduse analoog, millel on mingi veider rahvaluule taga,
  aga kuhu see pikkus või suurus igapäevaselt ära paigutada, et normaalset elu elada,
  vot, seda suurte asjadega inimestelt ei küsita, ja millele turundajatel vastust pole.
  Aga õnneks, on see ameerikakeskne ja sealne lokaalne nähtus.

  Meeldib

 2. Jaanika 6. aprill 2016, 18:31

  Pakun, et rindade suurus jääb samasse teemasse nagu hele ja tume nahavärv, sirged ja lokkis juuksed, kus enamik (pool naistest?) naisi soovivad just seda, mis neil pole. Ma annaks kõik (heameelega nii 2 rinnasuurust), et ma ei peaks neid kahte ebamugavust endaga kandma. One day, one day!

  Meeldib

  • Manjana 6. aprill 2016, 20:19

   jah, muidugi on rindade suuruse teema raske teema. ma olen kuulnud millised füüsilised probleemid on inimestel väga suurtega, aga ma pole õige inimene neist kirjutama. kuna Mallukas tahtis endal suurendada (ja mu arust olid tal juba päris suured), siis ma pigem üritasin siin postituses kiita väikeseid. loodetavasti ma ei solvanud kedagi.

   Meeldib

 3. www.minajamuud.blogspot.fi 6. aprill 2016, 22:50

  Ma olen avastanud täiesti tavalised ilma kaarte ja tugedeta pitsist rinnahoidjad. Kõige mugavamad 🙂 ja ilusad ka. No vähemalt siis minu meelest 😀 üldiselt mind ka ahistavad need..

  Meeldib

  • Manjana 6. aprill 2016, 23:26

   jah, mulle ka need õhukesed pitsist meeldivad, kui ainult ilu pärast on kanda vaja.

   Meeldib

 4. nodsu 7. aprill 2016, 05:57

  tglt ei ole isegi E või F ülisuur korv. selleks piisab, kui rinnaalusel mõõdul ja rinnaümbermõõdul on 20 sentimeetri ringis vahet. mul on rinna alt 80 sentimeetrit, rinna ümbert 100 ringis (oleneb, kuidas mõõta, ma ei saa iial kaht ühesugust tulemust) ja ma näen välja täiesti harju keskmine. müüjad üritavad mulle peale vaadates kõik mingit C- või D-korvi müüa, aga riietuskabiinis selgub muidugi, et sinna ei mahu midagi ära. v.a mõni haruldane D-mudel, mis on lihtsalt pealt nii lahtine, et jätab selle võrra rohkem ruumi.

  ma ei kujuta ette, mida _päris_ suurte rindadega naised teevad, kui juba mul on nii raske midagi leida.

  enivei, ka selline keskmine partii nagu mul vajaks juba mõnevõrra toestamist, aga kuna ma suhtun ebamugavatesse lõigetesse nagu sina, siis üritan ma isegi praegu ilma läbi ajada ja litsun nad lihtsalt mingi maikaga võimalikult lamedaks. ainult trenn on koht, kus niiviisi ei saa: hüppamiseks on rohkem tuge vaja. oh seda õnne, kui ma leidsin (piisavalt suure) spordika, mis käib üle pea selga nagu maikad ja millel ei ole kratsivaid detaile.

  a muide, põhiprobleem ei ole mul mitte tugikaar ise, vaid jube voodrimaterjal, mis on tavaliselt nagu nimme pandud kõige rohkem vastu nahka hõõruvatesse kohtadessse. isegi kui ma traadid välja kisuks (olen teinud), jääks vooder ikka. nii et ma olen juba õppinud põhilise mugavusparameetri kontrollimiseks hoopis voodrit uurima. ja võtan hoogu, et õmmelda olemasolevate rinnahoidjate karedate kohtade peale täiendav vooder mingist mõnusamast riidest. seni kannan siis, kui rinnahoidjat üldse vaja on kanda, selle all väikest õhukest särki. see on vist kõige lihtsam nõks, kuidas ebamugav pesu kantavaks teha.

  Meeldib

  • Manjana 7. aprill 2016, 12:17

   muu aluspesuga suht sama ju, enamus alukaid tehakse ebamugavast sünteetilisest materjalist, enamus puuvillasest materialist pükse on lastele. umbes nagu puuvillasest ja mõnusast materialist ei annakski midagi täiskasvanulikku ja seksikat teha.

   Meeldib

   • nodsu 7. aprill 2016, 16:24

    ma olen alati nõus seksikuse alal mööndusi tegema, peaasi, et mugav oleks (nagunii ei saaks ennast seksikana tunda, kui kogu aeg miski torgib), nii et ma ei oska selle pilguga alati isegi hinnata, aga ma ise jäin viimati Lindexi aluspüksivalikuga rahule – seal oli puuvillaseid, vähe sellest, isegi ökopuuvillaseid, isegi minu suurust oli ja minu arust ka päris ilusaid. Üldse jäi mulje, et Lindex orienteerub rohkem naiseeas, mitte plikaaeas naissooesindajatele ja seal oli meeldiv olla (ujumisriideid või rinnahoidjaid ma küll seal käies leida ei püüdnud, vbla siis oleks frustreerivam olnud).

    Meeldib

    • Manjana 7. aprill 2016, 21:04

     kuule, täna sõbrants mainis just sama, et lindex ja püksid, peab uurima minema.

     Meeldib

 5. nodsu 7. aprill 2016, 06:02

  aa, selline rinnahoidjateadus ka, et kerest kõhnemal inimesel on D-korv ka väiksem kui jämedama inimese D-korv. sest need tähed väljendavad suhtelist suurust, mitte absoluutset. kui võtta ühe ja sama mudeli eri seljalaiusega eksemplarid, millel on sama täht, näiteks 70-C ja 80-C, siis on silmaga näha, et väikesema laiusega mudelil on ka korv väiksem, mis siis, et sama tähega tähistatud.

  Meeldib

  • Manjana 7. aprill 2016, 12:14

   nojah, jalanõudega on ka suht sama – kitsamad liistud ja laiemad ja alati peab proovima.

   Meeldib

 6. Hmm 8. aprill 2016, 07:11

  Mitte miski ei ületa head sport rinnahoidjat. Igasugu tavalised on evamugavad üldiselt. Aga noh ilmselt tuleb õnnelik olla, et enam korsett naiste riietuse juures nn kohustuslik ei ole.

  Meeldib

 7. nodsu 8. aprill 2016, 15:17

  tead, renessansslõikega korsett (tüvikoonuse, st jäätisetopsi kujuga) on keskmisest rinnahoidjast mugavam, sest ta on tugevamini vastas pehmetel osadel ja kondistel kohtadel laseb rahus olla ja pealegi saab tema tihkust nöörimisega regullida. kuigi vbla aitab mugavusele kaasa ka see, et seda kantakse särgi peal. ja see võte teeb ka enamiku rinnahoidjaid kantavaks.

  Meeldib

 8. nodsu 8. aprill 2016, 15:18

  (19. saj ja 20. saj alguse korsett on muidugi tõesti hirmus.)

  Meeldib

 9. Birx 9. aprill 2016, 12:27

  Loen sinu blogi täna esimest korda ja pole veel jõudnud nii palju süveneda, aga tundud feministlik blogija olevat nagu ma aru saan paari postituse põhjal 🙂 Mulle natukene jäi silma üks vasturääkivus selle postituse ja siis selle uuema feministliku näituse postituse vahel. Nimelt selline, et teises postituse mainisid, et sul on üle visanud need raseerimise teemad kuna sa tunned ennast karvavabalt hästi, I get you, ma tunnen ka ennast peale raseerimist poole paremini ja puhtamalt. Kuid nüüd siin sa ütled, et parem on ilma rinnahoidjateta käia ja et tänapäevased traatidega rinnahoidjad on naiste piinamiseks mõeldud. Mina olen jälle see feminist, kes on surmani tüdinenud nendest rinnahoidja ja tissiteemadest:D (ma olen FB-is Virginia grupis ka), mul endal on küll B korv rinnad, selline keskmine mõnus suurus ja olen ülirahul, pole isegi korraks mõelnud, et võiks suuremad olla, aga ilma rinnahoidjata ei kujuta ma ette ja kusjuures nendel traatidel minu arvates on küll mingi vahe, et kas neid on või mitte. Nt ma ei osta just väga kallist pesu ja siis tihti mingi aeg see traat nühib otsast riide lahti ja hakkab kriipima siis ma võtan traadi seest ära ja põhimõtteliselt on sellel rinnahoidjal prügikasti minek. Ma kohe täiega hästi tunnen kuidas seljas on siuke lõtv ja oma kuju kaotanud rinnahoidja, seega minu jaoks need mängivad rolli ja mulle meeldib rinnahoidjat kanda, ainult ööseks võtan ära. Ma arvan, et nende rinnahoidjatega on vist sama teema kui raseerimise ja kõige muuga, et kellele meeldib, kellele mitte.
  Ja mul on ka 40-41 nr jalasuurus olenevalt siis jalanõust ja pole olnud probleemi Eesti poodidest jalanõu leidmiseks 🙂

  Meeldib

  • Manjana 9. aprill 2016, 12:53

   see feminismiasi on lai teema. aga rinnahoidjatega seondub see, et see on kaup ja minuarust kaup, mida pole vaja rohkem kui näiteks kunstripsmeid. ja ma usun, et lõppkokkuvõttes on rinnahoidja pidev kandmine ka kahjulik, kuna rind, mida pidevalt toetada, kaotab iseseisvalt olemise võime ja lõpuks ilma hoidjata rinnad ripuvad. pluss see, et rindkere on kogu aeg ebaloomulikult kokku tõmmatud.

   Meeldib

   • Birx 9. aprill 2016, 13:14

    Selles osas olen ma sinuga täiesti vastupidisel arvamusel. Ma ei usu seda teooriat, et rind vajub rohkem kui rinnahoidjat kandes. Eriti veel suur rind vajub rohkem ära ja hakkab rippuma kui ei kanna tuge. Ei pea ostma hinge kinni pigistavat rinnahoidjat. Ja see, et rinnahoidja soodustab rippuvat rinda, mulle on see alati üsna naeruväärne tundunud. Kui näiteks vaadata Aafrika hõimude vanemate naiste rindu kes ei kanna mingit tuge ja käivad palja ülakehaga, nende rindade kohta võib lausa ilma naljata öelda, et näevad välja nagu Kosmosemutid. Samas siin ujulates ja sellistest kohtades kus näeb palju naisi palja ülakehaga siis ei saa ma öelda, et ma oleks näinud väga maani ja pikaks veninud rindu.

    Meeldib

    • Manjana 9. aprill 2016, 13:38

     põhimõttelist on sel teemal väga raske uurimust teha, kuna inimesed on erinevad. sinu tähelepanekute järgi võib järeldada, et eestlastel ongi paljudel vedanud. aga ma kahtlustan, et need aafrika paljad hõimunaised on kõhnemad võrreldes eesti keskmise naisega ja rinnas on päris suur protsent rasvkudet ja rippuv rind on pigem väiksema kaaluga naistel kui suurema kaaluga. aga kuna mul pole arstiharidust, siis ma ei oska kuidagi enda arvamust põhjendada.

     Meeldib

Kommenteerimine on suletud.

%d bloggers like this: