Räägime seksist, aga mitte seksi ajal

Kuulge, kas on veel ühtegi blogi jäänud, kus keegi seksist kirjutaks? Printsess enam ei kirjuta, sest tal on nüüd püsisuhe. Mida sa ikka kirjutad, kui kõike jalaga segada. Aga mulle rohkem praeguse aja blogijaid ei meenugi, kes sellest väga kirjutaks. Mallukas on kirjutanud, et ta ei taha, kuna sünnitas. Nii see läheb. Aga kas on mõni vallaline, kes kirjutaks?

Kunagi blogimise algusaegadel oli ka üks naine, kes kogu aeg seksist kirjutas. Tal oli juba vanust parasjagu ja suuremad lapsed, aga oma mehega kas ei tahtnud või olid lahus või midagi. Ma enam täpselt ei mäleta ka. Kuid tema kirjutas ka umbes aasta või paar ja siis enam mitte. Aeg-ajalt kerkib blogimaastikule välja mõni nooruke, kes räägib oma paarist kogemusest, aga siis rohkem mitte. Ja nii ongi, et praegu kirjutab karjade kaupa titaemmesid, mis värvi on nende beebi kaka, aga kuidas nad beebini jõudsid, keegi ei räägi. Mitte et peaks, aga vahelduse mõttes ju võiks.

Jessas, ma üldse ei tea, miks ma seda teemat kirjutada tahtsin. Nüüd tuleb vanahiinlane kohe kommima ja peenelt nilbitsema ja ma pean tegema nägu, et ei ole lugenud. Ma tean küll, miks ma seksist kirjutada tahtsin. Juba umbes nädal tagasi leidsin kuskilt netiajalehest artikli, kus anti lastele soovitusi, et mida seksiga seoses ette võtta, et kõik ikka ilusasti kulgeks ja kõik pooled rahule jääks. Ja seal oli üks soovitus, mida ma arvasin, et nii ei tohi kirjutada, äkki inimesed usuvadki. Nimelt oli seal soovitus seksist rääkida, aga polnud kirjas millal. Kuna ma vihkan seksi ajal rääkimist, siis tekkis vajadus noortele oma tarkus edasi anda. Ei ole vaja seksi ajal rääkida! Või noh – võib rääkida, kui seksitakse juba mitmeid tunde ja vahepeal on pausid. Aga kui parasjagu käib aktiivne tegevus ja mees esitab küsimuse, et kas mulle see poos meeldib vms, siis see on väga ebakohane. Miks? Kohe räägin.

Mina ei ole multitaskija. Kunagi nooremana, kui ma tööl ja koolis käisin, siis oli vaja korraga mitut asja teha, aga nüüd ma saan rahulikult ühte asja teha ja multitaskimise vajadus puudub. Kui mina tegelen seksimisega, siis on kõik mu meeled seotud selle tegevusega ja igasugune tekstianalüüs ja vahetevahel ka kuulmine, on väljalülitatud. Et kui partner mulle seksi ajal küsimuse esitab, siis pean ma lõpetama seksi peale mõtlemise, lülitama sisse kuulmise, analüüsima küsimust, mis mulle esitati ja leidma vastuse.

Ma tean, et vähem kui pooled mehed saavad aru, kui naine kätte saab. Meestele lohutuseks – ega naised ka alati aru saa, millal teie lõpetate, aga mehed teesklevad harvemini kui naised. Aga ka teesklevad. (Kui rohkem enam ei viitsi, aga seda öelda ka ei julge). Mehed ei saa naiste orgasmidele pihta, kuna väga suur hulk naisi ei saagi vahekorra ajal orgasme. Aga naine võib teeselda, et ta saab. (Et meest rõõmustada vms). No ja sellepärast paljud mehed ei teagi, kuidas see täpselt käib. Aga kui mehel tekib keset aktiivset tegevust tahtmine küsida “Kas sul on hea?”, siis ilmselgelt ei ole kellelgi hea. Seega on selline küsimus täiesti mõttetu. Ära parem küsi, või ütle välja, et sa enam ei taha vms.

Aga seksist rääkida mulle, tegelikult, meeldib. Aga mitte seksi ajal. Eriti hea on seksist rääkida enne seksi, sest siis saab juba varem teada, mis keegi teha tahaks ja mis kellelegi võiks täna meeldida ja kui õigesti rääkida, mõjub see erutavalt. Pärast seksi rääkimine on juba keerulisem, sest mis siis kui polnud eriti hea? Siis ei ole õige kohe peale seksi hakata seletama, et ülinõme ikka oli. Sest peale seksi on parim aeg teisele südamesse pugeda või teist sealt välja visata. Või vähemalt minu puhul on see nii.

mumm

Kindlasti pole olemas täiesti universaalseid reegleid kõikide inimeste jaoks ja mõnele naisele võib seksi ajal lobisemine väga meeldida. Pakun, et neile naistele, kes saavad pigem kliitoriorgasme võib rääkimine “paneme nüüd jala natuke paremale” täiesti okei olla. Loomulikult ei lähe rääkimisena arvesse seosetud hüüded ja häälitsused, mis erilist ajutööd ei nõua.

PS! Kai, ma ei pannud siia postituse juurde seksimisest pilti, fotol on üks paks mesimumm mingisse rohelisesse nuppu sissepugemas. Varre otsas on teine roheline nupp veel. Sinna ei poe keegi. Ma ei tea mis lill see on, äkki takjas?

Advertisements

15 thoughts on “Räägime seksist, aga mitte seksi ajal

 1. Printsess 1. veebruar 2017, 18:44

  Mulle ka seksimise ajal rääkimine ei meeldi 😀 Õnneks eesti meestega pole väga seda muret, et nad hullult sellel ajal vestelda tahaksid, aga olen oma elus ka ladinaameeriklastega voodit jaganud – ja see on hoopis teine ooper! Neile meeldib väga rääkida ja seksiajal naise nime korrata. Ma enda arvates niigi hüppasin Romantikuga(kolumbia mees, kellega aastal 2014 suhtes olin) üle oma varju ja hakkasin seksimise ajal rohkem rääkima, aga ta hiljem tunnistas mulle, et tema jaoks oli seda ikka vähe 😀 Et selles mõttes olla kolumbia naised paremad. Aga eks nad olegi temperamentsemad nagunii.

  Meeldib

  • Manjana 1. veebruar 2017, 18:48

   Ma olen su pikaajaline lugeja, ma tean su seikluseid 😛 Mul latiinodega kogemusi pole.
   Ma seosetut möla, nimesid, ropendamist jms võin vastava tuju korral ajada 😀

   Meeldib

 2. ritsik 1. veebruar 2017, 20:27

  Ma ei saa kirjutada, tütred loevad mu blogi vahel.

  Meeldib

  • Manjana 1. veebruar 2017, 20:52

   ma olen nii oma emaga kui tütrega neil teemadel rääkinud. tänapäeva noored on emaga rääkimatagi väga informeeritud. kuigi, jah, mingis vanuses nad emaga seksist parem ei räägi.
   aga kirjuta blogisse seda, mida sa tahad, et su tütred teaksid, aga mida nende sõbrannad ja internett ei räägi.

   Liked by 1 person

 3. Kai pimeduses kobamas 1. veebruar 2017, 21:15

  Nääh, oleksid võinud ju mõne aktifoto panna ja siis mulle seda kirjeldada, oleks see vast fun olnud. 😀 Ma kirjutaks ka, aga no peab siin teise poole soovide ja privaatsusega arvestama, kahjuks.

  Meeldib

  • Manjana 1. veebruar 2017, 21:20

   Ma mõtlen selle pornofoto kirjelduse peale 😀
   Aga sa võid ju oma salajastest soovidest bogida, nendest, mida sa talle rääkida ei saa vms 🙂

   Meeldib

 4. Ann 1. veebruar 2017, 21:26

  Kohe Dr. Inno tuleb ja analüüsib sind jälle 😉

  Aga tegelt seks jäägu seksiks, juttu aetakse jutu ajal 😉

  Meeldib

  • Manjana 1. veebruar 2017, 21:38

   inno tuleb siis, kui talle tundub, et ma olen sarnane tema eksiga ja räägin, tema arvates, halvasti, oma lapse isast. kuigi minu eks on siiani väga ilus ja tark mees, mida inno pole kunagi olnud. nagu ma pole ka kunagi tema võimuka eksiga sarnanenud.

   Liked by 1 person

 5. Kai pimeduses kobamas 2. veebruar 2017, 00:44

  Ma olen vist natuke palju loll… Tahtsin Sinu vastusele kommentaari lisada, aga ei leidnud seda kohta üles. 😀 Igatahes… Kui ma blogiksin salajastest seksfantaasiatest, mida ma talle ei julgeks rääkida, siis Joosep loeks neid ju blogist ja ma olen enam kui kindel, et see ei rõõmustaks teda. Tead ju küll neid Eesti konservatiivseid mehi.

  Meeldib

  • Manjana 2. veebruar 2017, 14:10

   see reply-nupp on seal, kus kommenteerija nimi ja kuupäev, ehk kommentaari üleval, mitte lõpus.

   konsrvatiivseid mehi ma väga ei tea, nad pole mulle kunagi eriti huvi pakkunud. ma ei tea ühtegi meest, kes ei tahaks oma naise seksfantaasiatest rohkem teada.

   Meeldib

 6. Mad 2. veebruar 2017, 05:17

  Kuule Kai, ära nüüd nii ka ütle, et Eesti meestel seksfantaasiat ei ole. Kohe räägin.

  Minu salajane fantaasia on selline, et ma kõnnin Viru tänaval ja äkki jääb üks must limusiin mu kõrval seisma. Uks avaneb ja itaalia aktsendiga naisehääl küsib inglise keeles midagi. Astun lähemale, et paremini kuulda kuid ootamatult surutakse mulle selja tagant püstol ribide vahele ja sunnitakse autosse istuma. Uks lüüakse selja taga kinni ja limusiin kihutab paigast.

  Avastan end luksuslikus sinaka valgusega salongis kahekesi Federica Mogheriniga. Tal on šampanjaklaas käes ja silmad kilavad kiskjalikult.

  Limusiin sõidutab meid Swissoteli alla keldrisse. Sealt viiakse meid turvadest ümbritsetuna mööda salajasi lifte ja koridore presidendisviiti. Turvad lahkuvad. Olen kahekesi Mogheriniga kes haarab mul riietest ja tirib mind edasi kuni põrkame vastu lauda. Hulk veiniklaase lendab põrandale kildudeks aga Mogherini ei hooli sellest vaid naerab põrgulikult oma itaalia emakeeles.

  Lükkan tema tumeda Euroopa Liidu pintsaku tal üle õlgade seljast. Mogherini hammustab mulle kaela ja veab mind edasi.

  Ta rebib mul särgi seljas puruks ja karjub inglise keeles: “Euroopa Liit nõuab viivitamatult sõjategevuse lõpetamist ja dialoogi alustamist.”

  Kirg on haaranud meid pöörase kirega. Libistan käed talle pluusi alla ja tõmban selle tal üle pea seljast. Mogherini lükkab mind voodisse ja sositab: “Me peame avaldama survet ja nõudma rahvusvaheliste õiguste austamist.”

  Hullunult hakkab meie kirelõõm leekima, me ei näe enam midagi peale teineteise. Mogherini lakub mu kõrvalesta, kuulen kuidas ta kähistab: “Me peame tugevdama ja ühtlustama koostööd Euroopa Liidu institutsioonide vahel.”…

  Hommikul ärkan. Üksinda. Tühi presidendisviit, purunenud veiniklaasid põrandal. Voodilinadest õhkub tema kallihinnalist parfüümi. Koputus uksele…

  Kas tõesti oli see uni? Või juhtus kõik päriselt? Oo, Federica!

  Liked by 2 people

 7. sitsidsatsidpatsid 2. veebruar 2017, 11:32

  Euroliiduseksifantaasia on väga väga väga lahe 🙂

  Meeldib

 8. Hipi_Pipi 2. veebruar 2017, 12:42

  Rail Balticu sexfantaasiat paluks ka siia 😀

  Meeldib

 9. Manjana 2. veebruar 2017, 14:06

  Ja ma, naiivne, arvasin alguses, et Federica Mogherini on näitleja. Mu faantaasiad on kõvasti lihtsamad ja vähemate detailidega. Repect, Mad!

  Meeldib

 10. vanaiinlane 2. veebruar 2017, 20:39

  Head küünlapäeva kõigile!
  ja ilma igasugu tagamõteta.
  Ise panen astelpaju omi, kõik muu on läbiproovitud
  ja unenäöd on ka viimastel öödel olnud erootilised,
  tavaliselt olen ikka koolis ja mul on kõik õppimata…

  Muidugi on mu muusa ka kohe sel teemal sõna võtnud 😀
  ja muidugi, tõsi on, et seks ongi nagu unenägu või film,
  ei eruta kui sel ajal suitsu tehakse või maisi näritakse.

  See seksi ajal rääkimine, teleka vaatamine ja pitsa söömine
  samal ajal, tekib paratamatult abielus ja pidevas püsisuhtes.
  Kõik on NII rutiinne kui veel vähegi olla saab, seksist rääkimata.

  Kuidas siis vältida mõttetut teksti ja häälitsusi seksi ajal?
  Kähkukas tuleb kohe meelde kui absoluutselt tekstivaba toiming.
  Isegi pilke ei vahetata eriti – lihtsalt õhk on äkki nii tiinne.

  Samas, kunagi ligi 35 aastat abielus olnud, olen sama meelt,
  et rääkimine tapab seksi ja lõpuks ka abielu ja kooselu.
  See on muidugi vastuolus õpetusega rääkida-rääkida-rääkida…

  See on nagu röhitsemine või peeretamine söögilauas tänamaks
  perenaist maitsva suukosti eest meile lähedastes kultuurides.
  Ja lõpuks…puuksud seksi ajal…me peame ka nendest rääkima.

  Meeldib

Kommenteerimine on suletud.

%d bloggers like this: