Ennustame mu järgmist aastat. Kaartidega

Eelmine postitus kontrollis kuidas mu ennustamine selleks aastaks töötas. Et järgmistel jõuludel saaks sama teha, teen nüüd ennustuse 2018. aastaks. Kuna eelmine ennustus oli muusikaga ja läks täiesti puusse, siis nüüd kasutan jälle kaarte. Kuigi ega mul kaardid ka väga ladusalt ei jookse. Nad seisvad kogu aeg laual, aga alati kui ennustan, läheb kõik viltu. Kuid kas see tähendab, et ma viskan nad nurka? Ei, ma kasutan neid täna. Küsimused panen kokku eelmistest aastatest. Leidsin 9 küsimust ja laon välja 9 kaarti.

DSC_1997

1. Mida ma järgmisel aastal uut õpin? Karika 9

Karika 9 on hea kaart, mis lubab kõikide soovide täitumist ja tähistab õnnetunnet, naudingut, rahulolu. Põhimõtteliselt oskan ma elu nautimist juba päris hästi. Jääb selgusetuks, et kus on õppetund? Et ma peaks rohkem häid asju soovima, sest soovidel on hea omadus täituda?

2. 2018. aasta kõige suurem väljakutse ehk kõige raskem probleem, mis on vaja ära lahendada. Mõõga 2

Kahed näitavad, et inimene vajab tasakaalu. Üldiselt mõtlen ma alati sellele, et asjad peavad tasakaalus olema. Mõõga kahe naisel on silmadel side, ehk naine ei taha ise näha asju, mis on teistele ilmselged ja lihtsat istub ja ootab, et probleemid lahenduksid, ilma et ise peaks midagi tegema. Kõlab minu moodi küll. Ma pean end liigutama hakkama, rohkem tegutsema, mõtlema nagu mõõga mastile kohane, mugavussoonist välja ronima. Jessas, mul tuleb diivan hüljata ja rabelema hakata!! Kõlab väljakutsena küll.

3. 2018. saavutus, mille üle uhkust tunda. Erak.

Erak on saavutuse jaoks päris hea kaart, kuna tähistab tarkust, eesmärkide täitumist, saavutusi. Saavutused on seotud pigem minu enda kui teiste inimestega.

4. 2018. aasta kõige lõbusam seiklus, olukord. Saua 8

Kaheksad räägivad, et kuskil on piirid ja ma peaksin end taltsutama. Mul peaks olema konkreetne eesmärk, mitte palju toredaid mõtteid. Aga tegutsema peab. Lühiajaline lennureis pidavat kasuks tulema, aga kiirustada ei tohi, et täna tuleb mõte ja homme lendan Indiasse.

5. 2018. aasta olulisim ja tulevikule kasulik asi, mille selgeks õpin. Saua 5

Saua viie kaardil on hulk kaklevaid tüüpe. Sel aastal olen ma ühe õpetaja peale suutnud kaks korda oma katuse ära kaotada. ja ma arvasin, et minuga enam nii ei juhtu, et ma lähen endast välja ainult siis, kui ma niiviisi ette planeerin.  Tegelikult ma ei oska selle kaardi ja küsimuse vahel head seost leida.

6. Suhted. Karika 6

Karika kaardid on kõik suhetega seotud. Kuus tuleb minevikust ja tähistab omakasupüüdmatut armastust. Et keegi minevikusuhetest tuleb uuesti pildile?

7. Raha. Karika äss

Nagu ma juba eelmises punktis ütlesin, siis karikad räägivad suhetest ja emotsioonidest. Samuti on nad seotud loominguga, kuigi mitte nii ägedalt kui sauad. Sellise loominguga, mis annab emotsionaalset rahuolu. Mulle pakutakse värsket karikat, minu asi on sellest juua.

8. Reisimine. Mõõga kuningas

Mõõga kuningas on tark ja kaalutlev tüüp. Kõige targem. Ehk nagu mu seiklusepunkt juba ütles, siis ei tasu uisapäisa reisida, tuleb enne kõik korralikult läbi mõelda.

9. Tervis. Kaarik.

Kaarik tervisekaardina ei kõla eriti hästi. See tähendab, et tervis kõigub üles ja alla ja minu asi on kaarikult mitte maha kukkuda.

Kokkuvõte. Tundub, et tuleb hea aasta juhul kui ma ise kenasti ohje hoian ja vaatan, et tervisele halvasti ei mõju. Täiesti tasakaalus ju!

Advertisements