Paberitükkidega mask

 

Nagu ma eilses postituses lubasin, saab minust sel nädalal ilublogija. Anu küll arvas, et ilublogimine on rohkem noorte rida, aga mida Anu blogimisest teab. Eks vanematel inimestel olegi nii, et nad üritavad väita, et kõik kaunis, mis neile veel välimusse järgi on jäänud, tuleneb ainult headest geenidest ja ilukirurgide ega kosmeetikaga pole ühtegi seost. Noored võivad end rahulikult ilutoodete hoolde usaldada ja välimuse ära rikkumine on hoopis keerulisem, kui vanemas eas.  Täna proovisin järgi, mida minuga teha annab.

Otsustasin näomaski teha. Õhtupoolel peaks mul deit olema ja tore oleks ju pisut parem välja näha. Jah, ma olen nüüd juba kuu aega sama mehega kokku saanud ja praegu tundub, et ma võiksin seda veel mitukümmend aastat teha. Öelge veel, et kõrges vanuses on võimatu normaalset meest leida. Ma ise arvasin ka nii, aga nüüd söön hommikusöögiks oma sõnu. Ja ma ei pidanud ühtegi allahindlust tegema. Ta ongi täpselt nii ilus, tark ja armas, nagu ma enne kohtumist ette kujutasin.

Valisin hunnikust välja maski, mis kõige kahtlasem tundus. Nii kahtlane lausa, et ainult kirjeldamisest ja pildistamisest ei piisa. Seepärast koukisin välja kaamera ja tegin video. Tegemist on Korea firma toodanguga, mida saab poest osta umbes nelja euroga. Täpselt samasugust ma eesti poodidest ei leidnudki. Aga vaadake videot.

Praeguseks olen ma maski ära võtnud ja igaks juhuks ka näo ära pesnud, sest imelikult kleepis. Pärast maski kasutamist tekkis suhu suhteliselt kummalinne maitse, kuigi ma suhu midagi ei pannud. Tundus hirmutav. Sama hirmutav kui maskidega ilusaks saamine.

Advertisements

6 comments

  1. “Kuhu siin ikka enam muutuda on.” 😀

    Ma harva naeran, kui ma kellegi videoid vaatan, aga praegu naersin ja ikka heas mõttes. Täpselt minu masti enesekindlus ja huumor. 🙂

    Meeldib

Kommenteerimine on suletud.