Elu vanade huultega ja mida nendega teha

Täiesti sujuvalt on kultuuriblogijast ilublogija saanud. Tulles vastu mu miljonite lugejate soovidele, tegin täna uue video, mille põhiteemaks on huuled. Kui te varem olete kuulnud, et huuled on nood asjandused näo alumises osas, mille vahelt saab head ja paremat seedimisesse saata, siis minu video annab teile lisaks täiesti uue vaatenurga neile imepärastele kehaosadele.

Tegelikult on see esimene video, kus ma üritan päriselt meikimisest rääkida. Loomulikult kukub see välja nagu alati ja lõpuks läheb asi päriselt käest ära. Selgus, et meigivideod on eriti pikk žanr ja asjatundjad juutuuberid raiskavad su väärtuslikust ajast vähemalt 20 minutit ja neid üldse ei huvita, et nad on igavad. No ma võin lubada, et ma ei sarnane neile. Ma oskan nägusid teha. Ma end nii palju kokku võtta ei viitsinud, et enne meikimist end ära meikida, nagu Mõned teevad. Samuti üritasin ma võimalikult lühidalt hakkama saada ja pressisin kogu info 8 minuti ja 22 sekundi sisse.

Natuke võiks nuriseda teemal, et kaamera on nõks imelikku kohta teravustatud, aga kuidas ma pidin nägema, kui ma ise olin objektiivi poolel? Ahh!

Ja vot siit see jutt tulebki. Igavamad kohad lõikasin välja, algus on ka igav, aga seda ma ei saanud päriselt välja lõigata.

3 comments

  1. Ma neid ilublogijaid ei jälgi, ei viitsi noh. Aga näe sinu meigivideost sain küll tarkusetera teada. Mul see huulekas ronis mööda kortse mööda nägu laiali. Ja tead, ise nagu ei tulnudki selle peale, millest rääkisid. Aitüma! 🙂

    Liked by 1 person

  2. No ütleme nii et arenguruumi veel on.. Aga ma jäin siiski ootama konkreetseid näiteid et mida nende huultega siis teha?! Pealkirjas nagu lubati. Pettunud lugeja.

    Meeldib

Kommenteerimine on suletud.