Kas 2018. aasta ennustus täitus?

Siil tuletas meelde, et aasta lõpp läheneb ja peaks kokkuvõtete ja ennustamistega tegelema. Kuna ma ei mäletanud, kas ja mida ma ennustasin või kokku võtsin, siis vaatasin üle – mul on olemas taro kaartidega ennustus selleks aastaks. Mõned nädalad on aasta lõpuni aega, aga enamus aastast on läbi ja saab kontrollida küll.

Kõigepealt peaks ütlema seda, et kaartidega ennustamine on keeruline – kaardid tulevad õiged, aga nende tõlkimine võib metsa minna.

 1. Mida ma järgmisel aastal uut õpin? Karika 9 – soovide täitumine, õnnetunne kõikidel aladel.
Ennustus täitus. Ma õppisin õnnetunnet lähemalt analüüsima. SA andis selleks piisavalt põhjust. Täiesti imeline, kuidas inimesele kukub kätte see, mida ta on mitu aastat soovinud – ilus suhe – ja ta ikka leiab põhjuse, kuidas suhte kallal urgitseda ja üritada leida, mis võiks halvasti ja valesti olla. Mina olen too imelik urgitseja. Nimetame seda õppimisprotsessiks. Õnneks ei suutnud ma kunagi nii paranoiliseks kätte minna, et oleks kõik untsu keeranud.
No ja rahaasjus tegin ka suure edasimineku. Ma sain aru, et ainus võimalus oma raha koguse üle õnnelik olla, on lõpetada igasugune arvestamine ja põdemine. Lõpetasin jaanuarist mitu aastat kestnud oma kulude üleskirjutamise, mis sarnanes juba sõltuvusele. PS! Ma ei soovita sama otsust inimestele, kes pole peast raamatupidajad, endast peab lähtuma.

2. 2018. aasta kõige suurem väljakutse ehk kõige raskem probleem, mis on vaja ära lahendada. Mõõga 2 – Seotud silmadega naine 2 mõõka käes. 
Mõõgad tähistvad ratsionaalset mõtlemist. No kõige suurem probleem, millega ma 2018. aastal kokku puutusin, oli kool. Ma kirjutasin sellest ka mitu korda. Vanglaideed mõtlesin hiljem veel ja arutasin teistega ka. Laps pakkus parima lahenduse – keegi ei saa olla sinu vangivalvur, kui sa ise vangi ei mängi. Ehk lahendus ei ole roomamine vaid täiskasvanud normaalseks inimeseks jäämine. Nii lihtne vastus! Ma veel nõks kardan kooli, aga enesetunne on palju parem.

3. 2018. saavutus, mille üle uhkust tunda. Erak. 
Erak tähistab isiklikku arengut, üksinda õppimist. Ma tavaliselt blogin, kui ma mõne põneva avastuseni jõuan. Ma ei teagi, milline neist võiks pikas perspektiivis kõige olulisem olla. Ma olen enamuse ajast üksinda ja püüan enda lõbustamise kõrval ka end harida ja arendada. Kuid neid tulemusi on raske hinnata. Ma peaksin vanu postitusi lugema ja vaatama, kas ja kus ma olen targemaks saanud. Igatahes olen ma üksindust väga kõrgelt hindama hakanud, mõnikord tundub, et äkki liiga kõrgelt.

4. 2018. aasta kõige lõbusam seiklus, olukord. Saua 8 – kiirus, lennureis
Jep, ma käisin üle pika aja lennureisil Gran Canarial ja seda võib aasta seikluseks nimetada küll.

5. 2018. aasta olulisim ja tulevikule kasulik asi, mille selgeks õpin. Saua 5 – konfliktid, vaidlused.
Ma ei osanud seda aasta tagasi ka täpselt välja mõelda. No ma olen suhteliselt konfliktne tüüp ja juba mitu aastat üritan end taltsutada, et ma igast konfliktist kohe kinni ei haaraks ja tuld suuremaks puhuma ei hakkaks. Ma naudin konflikte. Paar nädalat tagasi, kui baaris käisin, siis kaks joodikut läksid kaklema. Minu esimene reaktsioon oli, et ma lähen vahele. Ma tundsin, kuidas võõras viha hõljub õhus suure vägeva energiapallina, mida kõik võivad enda jaoks kasutada. Inimesed reageerivad sellisele olukorrale erinevalt. Mõned tahavad ka kakelda, lähevad vihaseks, mõned tunnevad hirmu, mõned piinlikkust.  Mina tunnen tohutut energiatulva, millega ma ei oska midagi peale hakata. Tundub õige, et seda energiat peaks kasutama kaklejate lahutamiseks. Ilmselt oleks ka mõnusamaid ja egoistlikumaid lahendusi.

6. Suhted. Karika 6 – The Lord of friendship
Mu suvearmastust võib sõbralikuks mänguliseks suhteks nimetada küll, kuigi ta ei pärinenud mu minevikust, vaid oli uus tutvus.

7. Raha. Karika äss
Ma tõlkisin seda kaarti valesti. Karikad ei ole seotud raha saamisega. Pigem raha andmise ja teiste aitamisega. Ma vist aitasin küll teisi rahaliselt rohkem, kui ma seda varem olen teinud. Kuid siiski mõistlikuse piirides. Mm, huvitav, oleks võinud mäletada, et ennustus ka nii ütles.

8. Reisimine. Mõõga kuningas
No see kaart tähendas seda, et kogu oma reisi planeerin ma enne väga korralikult ette. Nii ma tegingi, lahtiseid otsi eriti ei olnud. Lennukid valisin nii, et ma neile kindlasti jõuaks, isegi kui eelmine lend mitu tundi hilineb. Ostsin õiges suuruses koti, asju oli kaasas umbes-täpselt nii palju kui vaja.

9. Tervis. Kaarik.
See kaart läks küll viltu. Mu tervis oli stabiilne. Isegi mu kaal ei kõikunud, suvel vist võtsin mõne kilo maha. Kuid ma ei mäleta, et ma oleks haige olnud. Korraks septembris sain külmetushaiguse, mis väljendas end seljas ja millest sain nädalaga jagu. Ei olnud kõikumisi ja kihutamist kiirteel.

kanaar

Kaartidega ennustamine on vahva. Ma küll ei uskunud, et just sellised asjad juhtuvad, aga laias laastus oli ju kõik õige. Peaks aasta lõpus 2019. aastat ka ennustama ja tõlgendustes end vabamalt tundma.