Ennustus järgmiseks aastaks

NB! Lugejatele siin jutus küll midagi lugeda pole. Järgneb kiri Muhvile. Vabandust!

Täna on täiskuu ja ühtlasi talvine pööripäev. Väidetavalt parim aeg järgmiseks aastaks ennustusi teha. Lisaks on aasta pärast mugav aastat kokku võtta, kui ennustust üle vaadata. Viimati tuli mu kaardipanek palju paremini välja, kui Mang eal tähti kokku on luuletanud. Mu viimased küsimused osutusid suhteliselt piisavaks, kuigi mõned täiendused võiks teha. Kokku 10 kaarti:

kaardid

1. Suurim muudatus, mida ise teen või mida elu pakub 2019. aastal? Mõõga 4
Mõõgad on väljakutsed, aga see väljakutse kõlab väga segaselt. Too kaart soovitab üldse mittemidagi teha, lihtsalt puhata ja oodata. Sisuliselt ma muud ei teegi juba mitu aastat, või mulle vähemalt tundub nii. Enamus mu blogist on pühendatud ka teemale, et pole midagi kaunimat kui mittemidagi tegemine.

2. 2019. aasta kõige suurem väljakutse ehk kõige raskem probleem, mis on vaja ära lahendada. Mündi 4
No see on iseenesest väga tore kaart, aga ma ei saa aru, kus on probleem. Kaart näitab inimest, kes istub rahahunniku otsas ja on endaga jube rahul. Et ma peaks raha kokkukraapimisega tegelema hakkama, või et ma saan lampi kole rikkaks ja pean sealjuures mõistuse säilitama? No aasta pärast saan teada.

3. 2019. aasta saavutus, mille üle uhkust tunda. Erak
Selle aasta sama küsimuse vastus oli täpselt sama kaart.

4. 2019. aasta kõige lõbusam seiklus, olukord. Mõõga ganna
Mõõga ganna on umbes see tüüp, kes ma ise olen. See seiklus ei tule romantiline, mõõgad romantikaga ei tegele, neile meeldivad intellektuaalsed terava mõistusega inimesed. Ehk too olukord saab olla kantud põnevatest vestlustest. Laps arvas, et ma võiks uuesti ülikooli minna, 2019. aastal ma küll sinna ei jõua.

5. 2019. aasta olulisim ja tulevikule kasulik asi, mille selgeks õpin. Surm
Surm ei tähenda otseselt surma, vaid millegi lõppemist. Mingi suhe, tegevus, olukord, mis oli oluline, saab lõpu. Ainus, mille lõpus järgmine aasta ma kindel olen, on kooli lõpp. Kas ma lõpueksami ka teha kavatsen, ma veel ei tea, aga suure tõenäosusega ma ta ikka ära teen, kuigi tulevikule sellest küll mingit kasu ei ole.

6. Suhted sõpradega. Maag
Maag on ka tore kaart. Ta on selline tüüp, kel on kõik olemas – oskused, teadmised, emotsioonide kontroll, võim – et saada seda, mida iganes ta soovib. Selliseid inimesi eriti palju ei ole. No iseenesest võiks see tähendada, et mu parim sõbrasuhe saab olema kellegagi, kellega koos me sellele ideele kõige lähemal oleme.

7. Romantilised suhted. Narr
No umbes selline mu arvamus romantilistest suhetest ongi – naiivne. Kuid romantiliste suhete kohta ütleb kaart pigem, et tõsist suhet küll oodata pole, pigem mitmeid tühiseid, kuna ma ikka veel ei tea, milline too ideaalne partner võiks olla.

8. Raha. Karikate ganna
Jälle on raha all karikate kaart. Õnneks on ganna kõvasti positiivsem kaart, kui selle aasta karika äss. Ta oskab mitte muretseda, isegi siis kui võiks muretseda. Karikate positiivsed kaardid näitavad positiivseid emotsioone. Ja ganna on kindlasti emotsionaalselt tark ja täiskasvanud naine. No juu ma siis jaotan raha veel rõõmsamalt välja ja saan sellest erilise rahulduse.

9. Reisimine. Mündi 5
No mündi 5 reisimise all tähendab ainult seda, et järgmisel aastal ma küll ei reisi, sest olen vaene nagu kirikurott. Mulle enam ei meeldi järgmine aasta. Mitte, et mul oleks olnud ühtegi plaani kuskile reisida, aga ei ole tore teada, et ei saa ka.

10. Tervis. Maailm.
Üks tähendus maailma kaardi kohta on, et see suur O seal keskel tähendabki suurt O-d. Igatahes on tegemist ülipositiivse kaardiga, kus kõik pakub rõõmu.

Kokkuvõte. Tundub praegu, et järgmine aasta tuleb kehvem kui praegune. Midagi tõeliselt lõbusat ei toimu, raha ei ole, ise olen terava keelega, naiivne ja enamuse ajast üksik. Ja ma üldse ei tea, mida too surma kaart täpselt tähendada võiks.

Kuid kui keegi tõesti viitsis mu postituse lõpuni lugeda, siis tänane päev oli mul küll suhteliselt meeldiv. Ma käisin deidil, mis sisaldas meeldivat õhtusööki inimesega, keda ma, tegelikult, juba mitu aastat tean. Ükski mu sõbrants teda ei tunne. Kuid ta on päris mitmes mõttes sarnane mu lapse isaga, aga konservatiivsema maailmavaatega ja kasvult pikem. Kaartide järgi kindlasti mõõga kaart, kuid ma ei oska öelda, kas kuningas või mitte. Mina olen teravama keelega.