Blogimeem 2019 veebruar

Kui ma alguses seda blogimeemi nägin, siis arvasin, et ma ei tee seda, sest mitme küsimuse vastuseks oleks möhh. Nüüd aga teevad juba need blogid ka, mida ma loen ja vastused on huvitavad. Noh, et kes mida märkab ja kuidas erinevad inimesed peavad kirjutamisväärseks erinevaid asju.

Kui sa peaksid loobuma enda bloginimest/domeenist, millega sa selle asendaksid?

Ma olen Manjanaga nii harjunud, et ma isegi päriselus reageerin oma bloginimele. Miks ka mitte, sest alati saan meeldiva emotsiooni osaliseks. Keegi peale mu blogilugejate ju mind nii ei kutsu. Need, kes mind päriselus teavad ja loevad, nemad kasutavad pärisnime. Ehk iga kord, kui keegi ütleb Manjana, siis on tegemist kellegagi, kes teab seda nime, kuna ta loeb mu lugusid ja mis saaks veel suurem kompliment olla. Mul heitereid ei ole ja kui juhuslikult ka on, siis nad ei väljenda seda kirjalikult.

Keda tahaksid enda blogi sponsoriks/koostööpartneriks, kes veel seda ei ole?

Mul pole ühtegi partnerit, kes blogis kirjutamise eest maksaks ja ma ei oska teistest kedagi eraldi välja tuua. Kuid kõige toredam on siis, kui koostööpartneriks saamisega kaasneb kohtumine. Mulle meeldib kenasti kirja panna, kuidas ma kohtun müügiinimesega ja mis siis juhtub. Mitte nii nagu blogiga leivateenijad hämavad, et kõigepealt tuleb hülgemöla, kuidas ta ühel udusel hommikul googeldas ja leidis lehekülje, kus müüdi nii toredat pläusti, mida kellelgi vaja pole, aga, näe, tema võttis kohe terve kasti ja annab mulle ka natuke, kui ma teda laigin/kommin/lõpuni loen. Staažikas blogisõltlane hammustab nii labase triki esimese reaga läbi ning edasi loeb normaalseid postitusi. Aga jah, ma pole ilmselt salongikõlbulik, kuigi psühhiaatriahaigla võiks mu peale mõelda, mulle meeldib inimeste peadest kirjutada.

Nimeta mõni teine blogija, kes sind inspireerib? Kuidas?

Ma tavaliselt ikka lingin, kui keegi mind kirjutama ajab. Viimased olid Kirsti Timmer, Eveliis, Marimell, Printsess. Selle postituse tegin Klari tõukel.

Mis on kõige naljakam blogipostitus, mida sa viimasel ajal lugenud oled?

Just 10 mintsi tagasi lugesin Morgie Stirlitzi nalju. Kõige naljakam oli esimene: “Madu,” mõtles Stirlitz. “Stirlitz,” mõtles voolik.

Kelle blogi kujundus sulle kõige rohkem meeldib? Kas üldse jälgid teiste kujundusi, või on suva?

Enamus vanakooli blogijaid loeb blogisid läbi mingi lugeri, feedly peamiselt. Seal on kõigil väga hea kujundus. Kuigi blogspoti fotod on feedlys nõmedalt väikesed või rikutud.

Kui sa peaksid valima ühe blogija, kellega saaksid päevad kohad vahetada, siis kellega ja miks?

Mul pole koduloomi. Et ma veedaks natuke aega Rohelohe Franzuga (no ja Sipsik on ka meeldivalt lõhnavas vanuses), Jaanikal on ilus koer, aga ma pole kindel, et ma nii mitme lapsega hakkama saaks. Kail on kodus kaks koera ja üks neist tunneb paljusid kohti paremini kui mina, ta võiks mind jalutama viia. No ja Anul on ju kanad! Daki teiste blogisid ei loe, et las need tema klooga kassid jääda. Morgiel on ka kasse ja ülilahe teismeline poeg. Mallul on kodus suht loomaaed, nii suure hulgaga ma hakkama ei saaks. Tikril on väga ilus kass! Praegu mulle rohkem loomadest kirjutajaid ei meenugi.

Millise blogija mees tundub sulle kõige seksikam?

Potsatajat mäletate? Vot see oli parim koos naisega meesblogija, kes Eesti blogimaastikul on esinenud. Kirjutas suhetest ja teemadest, mida täiskasvanud mehelt võib oodata. Ma ei teagi, mis temast ja Martast on saanud? Said lapse ja lõpetasid blogimise, kui vanamoodne, tänapäeval alles siis blogima hakataksegi.

Aga kuna ma olen oma blogiposituste järgi aru saanud, et mul on vist mingi tõmme meeste vastu, kes järjepidevalt ja hästi süüa teevad, siis ainus blogija mees, kelle kohta ma seda tean, on Kardo.

Kas oled ka mõne blogijaga, keda loed, kohtunud? Kellega sooviksid kohtuda? 

Jaaa, paljudega. EBA-l, rääkinud olen vist 15 blogijaga kindlasti, kui mitte rohkem. Agnesega tutvusime seal, veetsime kõige pikemalt koos aega. Tikkeriga tutvusime niisamuti EBA-l ja hängisime koos, selgus, et meil on mitmeid ühiseid tuttavaid. Kuu aega tagasi kohtusin Elega. Ja eelmisel nädalal tegi ta mulle massaaži ja ma tahan seda veel, sest mulle tundub, et nii võin ma tolle painduvuse tagasi saada, mis mul 20 aastat tagasi oli. Ja meil on mitmeid ühiseid jututeemasid.

Keda ma tahaks näha, aga veel ei ole: Murca, MarcaKlari (ma võin jutujuhtmise raske töö ise ära teha), Indigoaalane, Rents, Hundi ulg.

Tegelt ma loen nii palju blogisid ja pole nendega kokku saanud. Ma tahan! Nii jama, et ma kunagi Ritsiku orgunnitud kohtumistele minna pole saanud, alati tuleb kahtlane saatus vahele.

kai

Otsisin illustratsiooniks fotot ja leidsin selle, mille kunagi tegin Vabaduse väljaku kunstigaleriis, mis oli suunatud nägemispuudega inimeste probleemidele. Siin pildil on kaks kipsist pea skulptuuri, millele projektoriga lasti inimeste näod. Esimest poissi ma ei tea, aga teine on Kai ja foto servale on jäänud kellegi kõrv.

Advertisements

One comment

  1. Ma tahaks ka teada, mis Martast ja Potsatajast on saanud!
    Ps. Kohtumisi saab ka sel suvel kindlasti orgunnitud 🙂

    Meeldib

Kommenteerimine on suletud.