Blogipeol osalete? Mina lähen!

Sel aastal on Marimell EBA-le minimaalselt reklaami teinud ja teised blogijad niisamuti. Täna õhtul, ahastunult FB-s ringi uidates – reede ja ma ei tea, mis minust saab – sattusin lingi peale, et EBA-le registreerumiseks on vaid nädal jäänud. Ma ei mäleta, millal kirjapanek algas, aga siis tundus, et aega on maa ja ilm. Mäletan, et kunagi ammu-ammu kutsus Ritsik, kõikide täiskasvanud blogijate lemmik, et tema osaleb ja tahab ka teisi blogijaid 15. juunil Vabalaval näha. No mina tahan ka Ritsikut jälle näha! Ja kõiki teisi blogijaid.

Tegin lehekülje lahti ja tundus, et sel aastal on kategooriaid vähem. Varem ma olen kultuuriblogide nimekirjas olnud ja eelmisel aastal ka väga edukalt, ma sain endale nii head kingad, et siiani käin ja olen rahul. Muud nänni sain ka suure hunniku. Ma arvan, et nii palju pole isegi vaja, võiks selle arvelt rohkematele blogijatele kotikesi teha. Kui teistele ei meeldinud Anuga vestlemise koht, siis mina kui amatöörnäitleja, nautisin komplimentide pildumist täiega. Anu vist mitte nii palju. Peo kohta pole mul ka praegu ühtegi halba sõna öelda.

Kuid sel aastal otsustasin, et ma ikka pole täielikult vaid kultuuriblogi. Mul on muid jutte rohkem, kui raamatu, filmi või muu kultuuriüritustega seonduvaid. Sel aastal on väga ambitsioonika pealkirjaga kategooria, ilmselgelt on see mõeldud endast liiga heal arvamusel olijatele – kasulik blogi. Noh kes ei tahaks olla kasulik? Et ma kirjutan ja teie saate targaks või õnnelikuks või rikkaks. Mari-Leen on kirjutanud, et “Kui Su blogi õpetab, harib, motiveerib, inspireerib, siis kuulud Sa siia!” Mulle nii väga meeldiks mõelda, et seda kõike ma just teengi. Kuigi see õpetamise koht on kahtlane – kellele see küsimata õpetamine peaks meeldima? Aga endale meeldib küll mõelda, et uhh, ma ju nii tark, igale küsimusele vastus olemas ja elanud ma ka juba nii kaua, et võin teistelegi rääkida, kuidas seda värki õigesti teha. Igatahes panin end Kasuliku blogi alla kirja.

Edasi oli veel küsimusi, et äkki mul on mõni hea fotopostitus, koostöö- või avameelne postitus. No pole mul ühtegi sellist, millega eputama peaks. Naljakate juttudega on mul ka nii ja naa. Ma tean, et ma võin päris naljakalt mõjuda, aga alati ei saa ise arugi, et nalja tegin. Imelik. Kuid millegipärast tahtsin ma panna linki kõige kriitilisema postituse alla, sest selle aasta esimene veerand on päris ägeda tempoga kulgenud ja paningi lingi oma täna visati mind koolist välja postile. Hiljem avastasin, et parim kriitikapostitus saab needsamad kingad, mis ma eelmisel suvel sain. Nääh! Oleks ma selle postituse naljajutu alla pannud, oleks võimalus sama madratsiga lustida, mille otsas juba kõik kommertsblogijad lõbutsevad, aga mul juba on normaalne madrats. Las ta siis olla.

Ma annan teada, kui hääletamiseks läheb. Loodame et Ritsik ja teised toredad inimesed registreerivad end teistesse kategooriatesse, siis saaks kõik head inimesed häid kohti.

kleit

Ma käisin täna selles kaltsukas, kus kiloga müüakse (Keskturu peatuses) suvekleiti otsimas. Leidsin kaks erinevat. Mõlemad umbes 8 eurot tükk. Kleit kaalub 250 grammi, nüüd ma tean. Kusjuures mõlemad meeldivad mulle, aga ma ei viitsinud proovides teksasid ära võtta ja nüüd ma pole üldse kindel, et äkki minusugusel soliidsel daamil ikka ei kõlba soojal suvepäeval nii lühikese kleidiga ringi kepselda. Aa nii ilus värviline! Taga seinal on näha eelmise aasta EBA diplom ka.

5 comments

 1. Oo, väga lahe, et sa tuled!
  Ja kindlasti on su blogi kasulik, ma täitsa hakkasin eile mõtlema, millise raamatu võiksin üritada ära köita.

  Meeldib

  • Nii tore! Ma juba kartsin, et äkki hirmutasin sissejuhatusega inimesed ära, tegelt pole köitmises midagi väga keerulist, kui on teada, mida teha tuleb.

   Meeldib

 2. Ma ilmselt plaanin ka end sellel aastal kohale vedada 🙂 Viimati käisin aastal 2016 ja oleks tore uuesti tulla! Riietuse valimisega läheb mul küll raskeks, pean mingi suure kleidi leidma, mis mulle siis selga läheks 😀 Tol ajal olen ilmselt suur nagu maakera juba! 😀

  Meeldib

  • Kui ma sind 2016 nägin, olid kleenuke jah. See kleit peab sul veel pikk ka olema, muidu kõht tõstab eest kleidi üles ja kõik paistab välja 😛

   Meeldib

Kommenteerimine on suletud.