Pidulik riietus

Indigoaalane kirjutas millised oleks tema lemmik spordijalanõud ja ma terve aeg noogutasin kaasa. Ma tahan ka kahte tüüpi jalanõusid: ühed on riidest, ehk siis tennised ja teised on vettpidavad ja ülikerged. Erinevalt Indigost, mul see ost ka õnnestus. Ma otsisin ka juba eelmisel aastal sellised jalanõusid, aga ei läinud õnneks. Kandsin edasi oma üle-eelmise aasta vanu, millal oli tald alt pooleks ja nii saab nendega ainult kuiva ilmaga käia. Siiani käin, nii mõnusad ja ega keegi ju ei näe, et alt on tald pooleks. Ma isegi parandasin riidest pealseid, sest varvas kippus välja tulema.

Kuid nüüd ootas mind ees pidulik sündmus. Eile toimus sõbra pulm ja mul polnud midagi selga ja jalga panna. Muideks – üks hea asi nooremate sõprade puhul on see, et nad abielluvad. Kuid ma ei tahtnud pulmast kirjutada. Ainult selle tahaks ära mainida, et see oli südamlikum paaripanek, mida ma iial näinud olen. Pool rahvast vähemalt poetas pisara. No kui sa näed, et inimesed päriselt armastavad teineteist, juba aastaid ja oskavad seda ka sõnades väljendada, siis on keeruline mitte heldida.

Igatahes oli mul uusi jalanõusid vaja. Juba pikemat aega olen Instast tähele pannud, et täiesti legaalselt ülimoodne on panna pika villase mantli või kleidiga jalga jõhkralt suured sportjalanõud. Ma nii robustseid ei tahakski endale. Nädal tagasi läksin Ülemistesse ideega endale sportlikud peojalatsid ära osta. Mul ei kulunud pea üldse aega, kui Shu poes jäid täpselt õige välimusega tossud silma. Kõik viimseni klappis. Laps oli endale ka just sama ideega tossud ostnud – must pealdis ja valge tald. Kummalisel kombel asusid need number 40 jalanõud laste letil. (Nüüd ma kindlalt pole mutt, eksole). Ja nad istuvad täiesti täpselt mu jalaga. Mul on keskmise ehitusega jalalaba, üldiselt probleemi polegi, kuid ikka juhtub, et kuskilt miski pigistab. Maksid 20 eurtsi. Ma nii rahul. Sellised:
tossud
Paelu pole vaja ka lahti võtta, et jalga läheksid.

Kuid ega jalanõudest ju peo jaoks piisa. Kleiti oli ka vaja. Blogipeo postituses ma kirjutasin, et ostsin kaltsukast kaks kleiti. Ühte ma seal näitasin ka, kuid teine oli pulma jaoks mõeldud. Niuke näeb too teine seljas välja:

kleit1

Ma nõks põdesin, et ega ma ostuga puusse ei põrutanud. Mu suhe kleitidega on väga keeruline – ma kannan neid harva ja poest õige väljavalimine on õnnemäng. Kunagi ma ostsin endale kleidi, mis osutus ikka liiga liibuvalt seksikaks. Andsin selle lapsele, ta kaalub palju vähem ja tema seljas nägi too liibuv jupats kõvasti neutraalsem välja. Mingi kahtlane värk mul selle liibumisega on. Ja liiga lühikesega ka. Ma kahtlustan, et kui ma oleks pidevalt seksuaalselt rahuldatud, siis ma selliseid riideid ei ostaks. Ise tundsin end kleidiga ülihästi, aga peas tagus paha vasar, aga mida teised mõtlevad. Lisaks veel loomamuster, mis peaks halva maitse etalon olema. Keegi ei tulnud ütlema, et mutt, nüüd läksid küll liiale. Üks mees mainis, et oo, nii suured tissid. Ma jahutasin ta vaimustuse kohe maha, et ära usu kõike, mida näed, see efekt on puhas rinnahoidja töö, ilma oleks pilt hoopis lahjem.

Igatahes tegin nüüd pühapäeva puhul ühe outfiti postituse. Olgu teil rõõmu!