Kuidas poliitik dickpic-le meelitada

Ma, tavaliselt, panen õhtul umbes seitsme ajal telku mängima. Vaatan Ringvaadet ja uudiseid ja saateid. Mul on toaantenn, ehk ma näen ETV-d ja Tallinna TV-d. Kuid isegi ETV-s näidatakse aeg-ajalt täielikku kommertsi, kuid vähemalt reklaami pole. Kui sporti näitama hakatakse, vahetan kanalit. Kui telekas mu muid tegevusi segama hakkab, keeran hääle kinni.

Noh ja nii ma vaatangi neid asju, mida parasjagu pakutakse ja mile peale ma juhuslikult satun. Eile juhtus nii, et ETV2-s hakkas film. “Ohh, väga tore, sattusin alguse peale,” olin rõõmus. Kohe oli aru saada, et film tuleb ameerika poliitikust. Ülipõnev poliitik tundus: sõnakas ja värki. Teate, päriselus ikka pole selliseid. Noh ja siis tuli välja, et ta saatis twitteri kaudu võõrale naisele oma aluspesust foto, millest võis välja lugeda, et ta peenis on kõvastunult suht normaalse suurusega. Kuna USA on jube konservatiivne riik, pidi vaene mehike poliitikaga hüvasti jätma, sest ainult presidendil on lubatud oma suguelundeid võõrastele naistele tutvustada, kui nad ise parasjagu abielus on.

anthony_weiner_sexting_scandal_selfie_jc_161101_1_4x3_992Igatahes oli eile telekas ülihea film. Ma elasin miljoniga kaasa ja imetlesin näitlejatööd. Ja seda ka, et kuidas poliitikud vaeva näevad, et hääli koguda ja kuidas inimesed neid usaldavad või vihkavad. Jube hea film, leidsin. Naljaks, põnev eluline, traagiline, seksikas. Kõike oli. Mulle sai palju selgemaks kuidas meespoliitikud mõtlevad ja mis neid tegutsema paneb. Tema naisest oli kahju, nad oleksid võinud teda mõni hetk ikka sellest küljest ka näidata, kus ta oma meest vihkab, päriselt vihkab.

Noh ja kui film läbi, tahtsin filmi oma vaadatud filmide listi panna ja googeldasin. Google andis peategelase foto, mis oli täpselt sama nägu kui filminäitlejal. “Jube imelik,” mõtlesin. “Kuidas nad nii sarnase näitleja leidsid?” Kusjuures ma filmi vaatamise ajal arvasin, et see poliitik on väljamõeldis, et ei saa päriselt sellist inimest olla.

Ja siis tabas mind valgustushetk – see ei olnudki mängufilm, see oli dokfilm. Täiesti pekkis! Nii head dokkfilmi pole olemas! Oo, mu karvane jumal! 7 päeva on veel vaadatav, vaadake kindlasti.

 

6 comments

 1. Hakkasin nüüd hilisõhtul ka seda dokki vaatama ja nii kaasakiskuv oli, et vaatasin kohe ühe hooga lõpuni. Aitäh soovitamast! Aga mind hakkas ka huvitama, et mis temast edasi sai. Tuleb välja, et päris kaua läks edasi ja kogus tuure see ta saaga: “In May 2017, Weiner pleaded guilty to sending explicit messages and photos to a 15-year-old girl and was sentenced to 21 months in prison. He began serving time in November 2017 and was released in May 2019 on good behavior. He was originally scheduled to get out in August 2019.”

  Liked by 1 person

  • Kusjuures filmis tekkis küsimus, et kas ta on haige ja muarust ta on haige. Kui inimene on elus pea kõik kaotanud, kuna ta sextis ja siis ta teeb seda jälle ja satub sellepärast vanglasse, siis see ju on haigus.

   Meeldib

   • Ta võibolla ei teadnud selle inimese vanust, kellele pilte saatis? Sest no ma ei tea, mina küll aru ei saa, miks selline asi üldse on skandaal, et kellelegi pilte saadad. Välja arvatud juhul, kui saadad 15-aastasele muidugi, aga inimesed ju valetavad oma vanust netis tihti. Ausalt öeldes, oma netisuhtluse jooksul olen näinud palju rohkem kui pildid aluspesus.

    Meeldib

    • Ma arvan ka, et ta ei teadnud vanust. Kogu see skandaal on, tegelikult, eestlastele suht arusaamatu. Weiner ei teinud muud, kui sekstis nende naistega, ta ei kohtunud, ainult kirjutas ja pidi poliitikast loobuma. Meil Taavi Rõivas oli ka abielus ja ajas külmkapi taga naistele käsi päriselt külge ja ka tema naine ütles, et kõik hästi ja palju eestlasi arvas ka nii. See, et keegi poliitik kellegagi, kes pole ta naine, sekstib, ei saaks meil isegi uudist teha, kedagi ei huvitaks.

     Meeldib

Kommenteerimine on suletud.