Kas 2019 ennustus täitus

Umbes detsembri keskel on aeg aasta kokku võtta. Tegelt ma vaatasin oma ennustust juba mõni aeg tagasi ja olin üllatunud – ma oskangi kaarte panna, kui neid tõlkida ka oskaks, võiks endale kongus nina lasta iluopereerida ja nõiaks hakata. Igatahes pean ma täna jälle kirjutama surmast.

1. Suurim muudatus, mida ise teen või mida elu pakub 2019. aastal? Mõõga 4

Selle kaardi üks tähendustest on ka deprekas, mis tekib eriti suurtest pereprobleemidest ja muudatustest elus. Ma arvan, et olen nüüd deprekaga lähemalt tuttav kui kunagi varem. Mugav, et mul novembris ja detsembris tööd pole, ma olen kuu aega mittemidagi teinud. Isegi blogida pole tahtnud.

2. 2019. aasta kõige suurem väljakutse ehk kõige raskem probleem, mis on vaja ära lahendada. Mündi 4

Sel kaardil istub tüüp rahulolevalt oma raha otsas. Kui mu väljakutse oli, et ma raha pärast ei põeks, siis sellega on suht hästi. Ma ei suuda leida endas motivatsiooni, et uuesti igapäevaselt tööl käima hakata, sest rohkem raha ei tundu üldse piisavalt motiveerivat ja ma ei kujuta ette, mis töökoht see oleks, mille jaoks ma hea meelega oma ennelõunasest unest loobuda tahaks. Ehk mu tööle kandideerimine kulgeb äärmiselt loiult. Ma jaanuaris proovin uuesti.

3. 2019. aasta saavutus, mille üle uhkust tunda. Erak

Erak võiks isiklikku arengut tähendada. Ma arvan, et ma olen arenenud küll. Eriti meeldib mulle see areng, et viimase nädala jooksul on kaks sõpra väitnud, et ma näen kahtlaselt hea välja. Ma arvan, et see tuleneb suitsetamisest loobumisest, mis nüüd on välimusesse jõudnud. Kaalu pole ka liiga palju lisandunud, sama mis talvel tavaliselt.

4. 2019. aasta kõige lõbusam seiklus, olukord. Mõõga ganna

Mõõga ganna olen ma tihtipeale ise oma terava keelega. No nüüd tuletame meelde aasta esimese kvartali, kus ma käisin koolis, saatsin direktorile emaili, et trepp on lumine. Mille peale sõitis direktoril katus ära ja ta pani sekretäri mu samme valvama, et mind koolist välja saaks visata ja viskaski. Praegu tagasivaadates tundub kogu see olukord väga naljakas.

5. 2019. aasta olulisim ja tulevikule kasulik asi, mille selgeks õpin. Surm

Ma ei uskunud, et see kaart tähendabki surma. Kuu ajaga kaks inimest.

6. Suhted sõpradega. Maag

Maag on tark tüüp. Mu suhted sõpradega on kvaliteetsemaks läinud. Olen suhelnud peamiselt nendega, kellega mul on huvitav. Eriti suure tänu peaks ütlema neile, kes mind viimasel paaril kuul on üles leidnud ja kätt hoidnud. Ma olen sel aastal paremini inimeste sisse nägema hakanud. Võimalik, et ma lihtsalt vaatan hoolikamalt kui varem.

7. Romantilised suhted. Narr

Narr peaks uusi alguseid tähendama, kuid 2019 on olnud aasta, kus ma olen uuesti kohanud inimesi, kellega mul on lähemas või kaugemas minevikus vähem või rohkem romantilised suhted olnud. Üks kohtumine oli juhuslik, ma sattusin vanalinnas kokku mehega, kellesse ma olin armunud umbes 25 aastat tagasi. Teised ostsisid mind ise üles, tavaliselt FB-s. Neid teisi oli umbes kolm. Või neli. Väga kummaline aasta!

8. Raha. Karikate ganna

Tagantjärgi mõeldes kooslusele emotsioonid ja raha, siis 2019. aasta natuke rahaga seotud oluline asi oli Nolani filmis osalemine ja see oli emotsionaalne ka. Mina olen endaga ülirahul! Ma olen suht kindel, et järgmisel suvel võib mu nägu Tenet-i nimelises filmis 95-protsendilise kindlusega äratuntavalt näha. No mul lihtsalt joppas pidevalt ja ma ise olin ka piisavalt aktiivne, et esiritta trügida. Nad filmisid mind oma IMAX kolekalli kaameraga umbes meetri kauguselt. Taustanäitleja Oskar on ikka minu mis minu!

9. Reisimine. Mündi 5

Jah, 2019 ma jalga Eestist välja ei saanud. Kuid ma ei süüdista raha puudumist. Pigem ma lihtsalt ei taha üksinda endale puhkusereisi teha ja mul pole ühtegi ideed, kellega ma tahaks.

10. Tervis. Maailm.

Tervisega on mul tõesti ülihästi olnud ja suurte O-dega ka.

triiplutikas
See on triiplutikas. Nii ilus!