Mida toob mulle 2020. aasta

Ennustamine on suhteliselt hirmus tegevus. Ise lugesite, mis eelmise ennustamisega oli. Kuigi ega ma kõigest aru ei saanud. Sel aastal olen julgem. Hirm on see, kes adreka külla kutsub ja adrekas mulle meeldib. Mingi tasandini. Igatahes ma mõtlesin, et kaardipanek on hea vabandus ja võimalus aastat plaanida ja kokku võtta. Mingisugune tugitelg. Noh, mitte just plaanida-plaanida, ratsionaalne oma tuleviku plaanimine pole mu moto, mu elu lihtsalt juhtub. Aga nitu-natuke ettepoole mõelda. Unistuste vormis. Nii et tulevik oleks soe ja helge ja need fantaasiad, mis on siiani vaid mõtetesse jäänud, täituks. Või ainult optimistid mõtlevad nii? Igatahes ladusin ma kümme kaarti välja ja sain aru, et midagi roosat küll oodata ei ole. No vaata ise:

2020

1. Suurim muudatus, mida ise teen või mida elu pakub 2020. aastal? surm

Nagu – mis toimub? Ma ei hakka enam endale luuletama, et lihtsalt suur muutus. Lepime sellega, et keegi peab surema. Ise ma seda ei tee, eksole.

2. 2020. aasta kõige suurem väljakutse ehk kõige raskem probleem, mis on vaja ära lahendada. mõõga 7

See on ka ülinõme kaart. Näitab pettust ja vargust. Mul on kodus vargad mitmeid kordi käinud. Mitte siin kodus, aga eelmises. Kõige nõmedam oli siis, kui nad mu läpaka ära viisid ja ma pidin mitme kuu raamatupidamise uuesti tegema, sest ma polnud varukoopiaid teinud. Nüüd ma olen sel teemal hoolikam. Kuid valetamine ja petmine on asjad, mis juhtuvad ja kui isegi teada, et vot see inimene võib nii teha, siis hoiatamisest on vähe kasu. Kõik meist saavad aegajalt petetud ja ära kasutatud, kuigi me teame, mida kelleltki oodata võib. Ma ennast üritan järjepidevalt kontrollida, et kellelegi ei valetaks. Väljaarvatud need valed, kui keegi on väike ja õnnetu ja vajab lohutamist, et maailm ei ole kuri ja kole. Seda valet vajame me kõik, kas pole?

3. 2020. aasta saavutus, mille üle uhkust tunda. karika 10

Karika 10 on üks parimaid kaarte, mida soovida. Karikad on emotsioonid ja 10 näitab, et kõik tundub maailma parimas korras olevat ja ongi. Mitte nii, nagu mündi kaart võib lubada palju raha ja mõõga kaart vaenlase üle võidu saamist, aga sisemas tunned end ikka õnnetuna. Karika 10 on ülevoolavalt suur õnnetunne, mis tuleneb armastusest ja harmooniast mu elus. Tühja neist eelmistest katsumustest, kui karika kümmet lubatakse!

4. 2020. aasta kõige lõbusam seiklus, olukord. mõõga 9

See kaart on veel kummalisem iroonia, kui sel aastal, kus hiljem paistab naljakas koolist väljavisatud saamine. Mõõga 9 on kaart, mis näitab inimest, kes on täiesti endast väljas, no ikka päris depressioon ja ärevus ja olukord, kus inimene ei suuda oma nõmedatest mõtetest iseseisvalt vabaneda ja mida rohkem ta mõtleb, seda hullemaks olukord läheb. Kuidas see saab naljakas olla?

5. 2020. aasta olulisim ja tulevikule kasulik asi, mille selgeks õpin. mõõga 8

Mõõga kaheksa on see, mis eelneb mõõga üheksale. Kui üheksandas on inimene täiega mustas augus, siis kaheksa puhul ta ainult kujutab ette, et on. Sel naisel pole, tegelikult, erilist põhjust kurb või masendunud olla. Ta kujutab seda endale ette ja hoiab veel silmi ka kinni, et mitte näha, et tegelikult pole häda kedagi. Väga vahva kui ma õpin sellistes olukordades lõdva randmega hakkama saama. Sel aastal oli selles kohas surma kaart. See õpetas küll, mis on päriselt kurb ja mis ainult rumalus, mille pärast põdemine on enda ja teiste petmine.

6. Suhted sõpradega. justice

Ma ei oska seda kaarti sõprade konteksti panna. Mul on tuttavaid juriste, aga see oleks natuke liiga otsene tõlgendus. Ma ise peaks olema see, kes võtab vastu õiglaseid otsuseid. Kummaline.

7. Romantilised suhted. queen of wands

Saua kuninganna on kirglik täiskasvanud naine, kes teab, mida ta tahab ja tavaliselt selle ka saab. Kõlab minu moodi küll.

8. Raha. maailm

No see kaart peaks tähendama, et mul on lootust suurele hulgale rahale või ma vähemalt tunnen end nagu miljonär.

9. Reisimine. poodu

Poodu on selline imelik kaart, mis nagu on vastus ja nagu pole ka. Kui poodu tuleb vastuseks küsimusele, et mida teha, siis ta ütleb, et oota, ära torma, kui ootad, saad autasu. Aga mida see reisimisega tähendab? Et ma ei tohiks reisima minna, kui tahan, et peaksin ootama? Keeruline.

10. Tervis. 2 karikat

See kaart näeb sellepärast imelik välja, et kohe alguses, kui ma kaardid sain, õnnestus mul see kaart ära rikkuda ja ma võtsin kasutusele asenduskaardi. Selle kaardi tähendus on iga romantiku unistus – ilus armastus. Üdini positiivsete emotsioonide kaart. Kaardil on kujutatud kahte armastajat, kellede vahel on Caduceus – märk, mil on mitmeid tähendusi. Sealhulgas kasutatakse seda sümbolit ka meditsiiniasutuste märgina. Kuna aga kaart on üldiselt positiivse tähendusega, siis võiksin pakkuda, et mu huvi haiguste ja nende põhjuste kohta, saab huvitava ja olulise täienduse. Ma olen hetkel kohas, kus näiteks blogija kirjutab, et mis haigus tal on ja ma mõtlen, noh, okei, sul on siis sellised eluprobleemid lahendamata. Paar aastat tagasi ma arvasin, et pean inimestele oma arvamuse ka välja ütlema, enam ma seda ei tee. Kui keegi räägib, et tal on kurk valus, siis ma soovitan tal teed juua, mitte ei kuku seletama, mida ta valesti on teinud. Inimesed ei taha seda “möla” kuulata, nad on parema meelega haiged ja joovad teed.

Vot sellised kaardid siis järgmiseks aastaks. Kui ma aasta tagasi kaarte panin, siis arvasin, et 2019 tuleb halb aasta. No, tegelikult, oli ka, objektiivselt võttes. Kui sa oled aasta lõpuks täiesti üksi ja iga päev nutad, siis on halvasti, ma arvan. 2020. aasta tundub, et tuleb palju parem. Jamasid on ka, kõige eest tuleb ju maksta ja kui midagi ei juhtu, siis midagi ei juhtu.

11 comments

 1. ma küll kuulaks seda möla…. vbolla kohe ei jõua kohale ning kontekst pole päris see aga küll laagerdub ning loksub paika.

  see surmakaart hirmutas, loodan et see on millegi ebameeldiva lõpp, mitte otseselt

  head aasta lõppu!

  Liked by 1 person

 2. Surmakaarti tõlgendatakse tihti täiesti valesti. See ei tähenda otseselt kellegi surma, vaid transformeerumist, muundumist, muutumist, ühest arengutasandist teisele üleminekut. Sinu isiksus/meel/mõttemaailm jne muutub. See ongi suurim muudatus, mis sinuga toimub. Samas on see ka väljakutse, millega pead hakkama saama ja mis toob vahest raskusi ette. Justice ei ole otseselt keegi jurist, vaid õiglane ja korrastatud mõtlemine, erapooletus, teadmine, et igale teole järgnevad ka vaimsed tagajärjed.

  Meeldib

   • Kuid sinu küsimus oli ju: “Suurim muudatus, mida ISE teen või mida ELU PAKUB 2020. aastal?” Seega sa ISE muutud ja elu pakub sulle seda muutust. Kuid need muutused oma teadvuses ei ole kunagi kerged – ikka tuleb vahest ka pisaraid või lootusetust sekka. Justice koha pealt aga pead tegema mingi otsuse, millel on pikad tagajärjed ja selle otsuse tegemisel pead olema erapooletu, kasutama intuitsiooni ja loogikat tasakaalus. Ära karda, Manjana, kõik ei ole nii halb, kui arvad.

    Meeldib

  • Raha võib sisse tulla läbi välismaiste kontaktide. Järgmine aasta on selleks väga soodus. Sellest sõltuvalt võivad tulla ka mingid muutused, milleks sa ehk alguses valmis ei ole. Tegelikult pole häda kedagi, nagu ka ise mainid.

   Meeldib

   • läbi välismaiste kontaktide kõlab hästi, enamjaolt see nii ongi ja välismaalastega on palju lihtsam asju ajada kui eestlastega, kuna nad on rikkamad.

    Meeldib

Kommenteerimine on suletud.