Avatud pakendiga hambahari

Ma sain aprilli keskel koostööpakkumise hambapuhastusfirmalt. Inglise keeles. Kuna ma kommertsblogisid ei loe, siis ma ei teagi, et kas terve nett on juba kuu aega hambapasta reklaami täis või ei. On või? Igatahes avastasin ma kirja nädal peale saatmist ja mul oli parasjagu hambapasta peaaegu otsa saamas. Ma kasutan “Lesnoi balsamit” ja käin seda Viru keskuses ostmas. Kuid Viru keskuse poed pandi ju kõik kinni.

viru
Viru keskuse läikivad põrandad

Kirjas oli, et nemad müüvad igasugu hambapesu nänni ja kas ma kui tuntud suunamudija tahaks tasuta nende kraamist kirjutada. Et ma võin suvalist jama ka kirjutada ja äkki kunagi tulevikus saab minust nende isiklik influntser ja siis ma hakkan iga nädal oma blogis sama hambapastat kiitma. Ma ütlesin, et ma võin küll kirjutada, et saatku mulle oma asju. Nad uurisid, et mida ma sooviksin proovida. Ma olen siuke tagasihoidlik eestlane, punastasin ja kirjutasin neile, et eks te ise vaadake, mida saata raatsite. Ise mõtlesin, et ohh, äkki saadavad elektrilise hambaharja ja siis hakkab nalja saama.

Lõpuks tuli pakk kohale. Ma nii elevuses! Tegin paki lahti ja nägin sellist pilti:

hambapasta

Kolm hambapastat ja kaks hambaharja. Kõige odavamad hambaharjad, mida neil üldse müüakse. Ümmarguse varrega, et mul keset harjamist segi läheks, kuidas õige hoida oleks. Pärast pildistamist avastasin, et sinise harja pakend on lahtine. Ülemaailmne viirushaiguse epideemia ja nemad saadavad mulle hambaharja lahtise pakendiga. Kas nad vihkavad mind?

Seda roosat hambapastat olen proovinud. Kirjas, et sensitiivne. Rääkisin talle koroonast ja tema edasimüüjate jõhkrast nõksust, ta ei pilgutanud korkigi. Ei ma usu, et ta tavalisest pastast kuidagi tundlikum oleks, maitseb nagu tavaline piparmünt. Kui keegi veel tahab otse koroonat või midagi muud endale suhu tellida, siis siit saab: Hambahari.ee. Mul ükstapuha, kas te klikite või ei, ma niikuinii ei oska lõpmatuseni suvakast hambapastast kirjutada.

10 comments

  1. Metsa palsami hambapastat saab kõige laiema valikuga L’Cosmeticust, väiksem valik (nt salvei ja tammetõru) olen näinud Selveris, Prismas. Harilikult suht madalal riiulil on peidus.

    Liked by 1 person

  2. See on juba omaette tase, kui saadetakse promomiseks kõige odavamad tooted. Ma eeldan, et eesmärk oli ikka positiivse tagasiside saamine, mitte vastupidi. Turunduse seisukohalt paras ämber.

    Liked by 1 person

  3. Mnjah. Minule on ainult raamatuid saadetud ja neidki hoolega valin, sest läbi lugemine ja arvustuse kirjutamine võtab aega. Aga see siin on hea antireklaam, eks mõistetav ka nende ämbrit arvestades. Saab ikka nalja selles influntserite maailmas. Firmad ei viitsi vist isegi enam pingutada 🙂

    Meeldib

Kommenteerimine on suletud.