Kas 2020. aasta ennustus täitus?

Eelmise aastaennustuse tegin juba 2019. aasta lõpus ära ja mulle meeldib mu blogi traditsioon, mis siis, et olen omadega hiljaks jäänud. Ma ju mäletan küll, mis juhtus.

Panen väljalaotud kaartide pildi ka, et selgem oleks. Mul oli 10 küsimust, milledele kaartidega vastust otsisin.

1. Suurim muudatus, mida ise teen või mida elu pakub 2020. aastal? surm

Kuna 2019. aastal oli mul surmaga tihe suhe, siis oli lootus, et seekordne surma kaart tähendab lihtsalt suurt muutust. Fakt, et koroona epideemiaks kuulutamine pakkus kõikide ellu muutuseid, kuid kuna ma niikuinii olen peamiselt üksinda kodus, siis otseselt eriolukord mu elu ei muutnud. Kuid surmaga sain puutepunkti ka 2020 aasta kevadel. Suri mu kõige pikaajalisem klient ja mitte koroona pärast. Kuid mu eelarvesse lõi see augu küll.

Kuid tegelikult oli kõige suurem muutus ikkagi see, et ma kolisin aasta lõpus uude korterisse. Muudatus, mida elu sundis ja mille teostamiseks läks kuu aega närve ja patakas raha.

2. 2020. aasta kõige suurem väljakutse ehk kõige raskem probleem, mis on vaja ära lahendada. mõõga 7

Kui keegi küsib, et milline oli 2020. aasta kõige suurem väljakutse, mis oli seotud valetamise ja pettustega, siis mul on vaid üks vastus – meedias pole kunagi mu elu jooksul nii massiivset negatiivset ajupesukampaaniat toimunud. Kevadel, kui kogu jama algas, lõpetasin ma meedia jälgimise, kuna see mõjus vaimsele tervisele halvasti. Ma niikuinii politseiuudiseid ei vaata, aga kui kogu meedia rääkis vaid, kuidas inimesed maailmas karjakaupa haigestuvad ja surevad nagu kärbsed, siis mina seda lugeda ega kuulata ei soovinud. Hirmu sisendamine oli kõikide meediakanalite esimene “uudis”. Nüüd räägitakse ka peavoolu meedias sellest, et tihtipeale läksid surnute nimekirja ka need inimesed, kelle surma põhjuseks ei olnud otseselt koroona, kuid kuna tal oli muuhulgas ka koroona, siis mida rohkem seda uhkem.

Ma arvan, et kõik tunnevad kedagi, kes tänu oma suutmatusele teradest sõklaid eristada saidki ärevushäired. Mul on selline tuttav, kes pole siiani suutnud välja selgitada, miks tal kõht valutab, kui arstid midagi ei leia. Teatud vanuses inimesed ei kujuta ettegi, et nad peaksid vererõhu tablettide asemel antidepressante kasutama ja et kõhuvalu võib alguse saada peast. Ehk 2020. aasta suurim väljakutse oli säilitada kaine mõistus olukorras, kus meedia üritab inimesi hulluks ajada. Loomulikult ei teadnud ma 2019. aasta detsembris millisest valest kaardid mulle räägivad.

3. 2020. aasta saavutus, mille üle uhkust tunda. karika 10

Karika 10 on ülevoolavalt suur õnnetunne, mis tuleneb armastusest ja harmooniast mu elus.

Kui ma mõtlen, mis võiks 2020. aasta saavutuseks olla, siis enamuse aastast tegelesin oma Tiktoki sõltuvusega, mille tulemusena tunnevad mind nüüd peaaegu kõik Eesti koolilapsed ja mitte ainult. Aasta lõpuks sai täis 12 tuhat jälgijat, mis on Eestis päris suur number ja ma esimest korda elus tunnen ennast päriselt influentserina, sest suurt hulk vastukajast, mis videotele tuleb, on jalustrabav. Ma teadsin küll, et koolilapsed on alati muusikute jm suurimad fännid, aga kõike omal nahal tunda, on täiesti teine tera. Ma saan DMe, kus kirjutatakse kui väga mu videod meeldivad ja kui ma kommentaaridele vastan, siis on nad vapustatud, et ma vastasin. On öeldud, et mu vastus tegi nende päeva paremaks. On kirjutatud, et nad nägid mind unes ja tahaksid, et kohtumine oleks päriselt toimunud. Mu kasutajale on mitmeid fännilehti tehtud. Alguses olin kogu tähelepanust üllatunud ja ei oskanud seisukohta võtta, et mis toimub. Ma ei arva, et ma oleksin kuulsus, sest ma ju ei tee midagi erilist, kuid ma tean, et ma saan neid inimesi erinevalt mõjutada ja on minu valik, kas ja kuidas seda teha. Ma tunnen vastutust.

Ehk need karika kaardil olevad õnnelikud inimesed tähendasidki kõiki neid toredaid inimesi, kes on mu videotele 395 tuhat laiki teinud. Seda ma küll ennustada ei osanud.

4. 2020. aasta kõige lõbusam seiklus, olukord. mõõga 9

Juba paar aastat on lõbusa seikluse alla tulnud kaart, mis pigem tähistab masendust. Koroona kohta lõbus öelda oleks juba liigne pühaduse teotus. Tundub, et mõõga 9 kaart tähendabki, et kõik, mis võib tunduda masendav, võib tunduda ka lõbus, tuleb vaid õigest küljest uurida.

5. 2020. aasta olulisim ja tulevikule kasulik asi, mille selgeks õpin. mõõga 8

See ennustus on küll sõnasõnalt täppis: Sel naisel pole, tegelikult, erilist põhjust kurb või masendunud olla. Ta kujutab seda endale ette ja hoiab veel silmi ka kinni, et mitte näha, et tegelikult pole häda kedagi. Väga vahva kui ma õpin sellistes olukordades lõdva randmega hakkama saama.

Ma olen sel aastal õppinud minutilisi (ja lühemaid) vidosid tegema. Mu telefonis on erinevaid äppe, millega saab videosid edida ja muusikat teha. Muusika tegemisest on veel palju õppida, aga videote tegemises ja edimises olen päris osav. Ma ei kujuta ette, kas nende oskustega on ka tulevikus midagi teha, aga õppimisest rääkides ei oska ma muud välja tuua. No ja tantsinud ja uusi tantse õppinud olen ka kahtlaselt palju.

6. Suhted sõpradega. justice

Ma ei oskanud kaarti tõlkida, kuid ma vahepeal uurisin ja Justice tähendab õiglast karmat – saad mida väärid. Ehk need sõbrad, kes on tõeliselt sõbrad, ei jäta sind rasketel hetkedel maha ja kui oled ise kehv sõber, siis jäetakse sind maha. Koroona ajal otsisin üles need, kes samuti üksinda elavad ja tänu sellele veetsin väga meeldivalt aega inimestega, kellega ma varem olin vähem suhelnud. Oli ka neid, kes ära kadusid.

7. Romantilised suhted. queen of wands

Saua kuninganna on flirtija tüüp, seda olen ma alati teinud, kuid romantikat oli 2020. aastas küll liiga vähe, ainult flirt.

8. Raha. maailm

See kaart peaks positiivne olema, aga nii vähe, kui eelmisel aastal, pole ma 10 aastat teeninud. Mõnesid kliente pures koroona, üks klient läks pensionile ja ühest kirjutasin juba alguses.

9. Reisimine. poodu

Ma ei osanud kaarti tõlkida, aga poodu tähendab, et inimene on äraootaval seisukohal (ripub) ja ei saa midagi teha, kuna ümbritsev olukord ei luba. Ma isegi ei põdenud, et reisida ei saa.

10. Tervis. 2 karikat

Ma olin sama terve kui tavaliselt, paar korda olid külmetushaigused. Ehk ei midagi erilist.

Kokkuvõtteks võiks öelda, et kaartide panemine on huvitav tegevus, kuid tagantjärgi tõlkimine on ikka mugavam kui ennustamine. Sellest hoolimata tahan 2021. aasta ennustuse ka veel lähiajal ära teha, siis on aasta lõpus hea mõelda, mis juhtus ja mis oleks võinud juhtuda.

2 comments

  1. See esimene küsimis on juba segane. Suurim muutus mida sa teed ei saa olla otseselt surm, vaid nagu surm, ehk millegagi lõplik hüvastijätt. Teisalt elu pakub pidevalt surma mine ja võta kui julged, aga ei pea. Kaart võib igasugune sattuda ja põhjuse otsid pärast juurde, kõik oleneb ainult sellest missugust poolt sa elust vaatad ehk kui hea kaart vaatad head poolt kui halb kaart vaatad halvemat elu poolt, vähemalt nii sa ju teed ja ega teist võimalust sul analüüsimiseks pole :))

    Meeldib

Kommenteerimine on suletud.