Mida Nostradamus ennustas

Mulle meeldib päris ulmeraamatute asemel lugeda esoteerilisi raamatuid. Nad on küll kirjanduslikust küljest vaadatuna vähem naudingut pakkuvad, aga käsitlevad neid teemasid, mis on mulle huvitavad. Näiteks hingede rändamine, eelmised elud, karma. Lisaks ka ajalugu põneva külje alt – nii nagu inimesed seda mingil ajahetkel tajusid. Ajalugu on ju nii ehk naa kellegi väljamõeldud muinasjutt. Kuskil raamatus keegi väitis (mina ja minu kehv faktimälu), et inimesed pürgivadki võimule eesmärgiga, et just nendel oleks õigus oma soovi järgi ajalugu kirjutada. Ehk järgnevat juttu võib tõlgendada ka kui põneva raamatu kirjeldust.

Igatahes sattusin ma kuu aega tagasi autorile nimega Dolores Cannon, keda, muteada, pole eesti keelde tõlgitud. Tegemist on hüpnotisööriga, kelle huvi on eelmised elud ja minevik. Teda on natuke tüütu lugeda, kuna ta pole lugenud teiste hüpnotisööride hingede rändamise raamatuid ja tema kooliharidus on ka selline keskmise ameeriklase tasemel ja siis ta esitab tihtipeale suht rumalaid küsimusi. Kui nüüd keegi, kes pole lugenuid näiteks “Hinge rännakMichael Newtonilt (eesti keelde palju tõlgitud) või Brian Weissi, need ei tea, et tavaliselt kirjutavadki hüpnotisöörid oma jutud üles dialoogi vormis, kus nad esitavad hüpnoosis olevale inimesele küsimusi ja too vastab. Üldjuhul kattuvad, suures plaanis, nii erinevate tegijate hüpnoosiseansid ja ka vastused, mida nad hingede rändamise ja “taevas” toimuva kohta saavad. Erinevused sõltuvad nii küsija teadmistest kui hüpnotiseeritava inimese kogemustest. Samas on kõikidel esoteerikutel alati ka see probleem, et kui sa pole koolis reaalteaduste tunnis liiga palju aru saanud, siis paljud asjad on siin maailmas juba teadlaste poolt avastatud ja neid pole mõtet esoteerikasse segada.

Jube pikk sissejuhatus, sest tegelikult tahtsin ma blogida Dolorese ühest konkreetsest raamatust, kus ta vestleb läbi vahendajate Nostradamusega, kes elas 16. sajandil ja pani kirja ennustused Maa tuleviku kohta. Neid ennustusi (mis on kirjas katääni-vormis) on läbi aegade püütud tõlkida ja tõlgendada, aga kuna Nostradamus kasutas palju metafoore, ümber-nurga-ütlemisi, astroloogiat ja erinevaid vanaaegseid keeli, siis on enamus tõlgendajad omadega puusse jooksnud. Dolorese raamatu uba on selles, et ta saab hüpnoosiseansi ajal teada, et tema klient oli kunagi Nostradamuse õpilane ja keset hüpnoosiseansi võtab Nostradamus ise suhtluse üle, kuna ta tahab täpsemalt selgitada, mida ta tegelikult oma konkreetsete ennustustega mõtles.

Hüpnoosiseansid toimuvad umbes 1980ndatel ja käsitlevad paljuski 20. sajandi ajalugu, aga seal on mitmeid katääne, mis, ilmselt, käsitlevad nii 21. sajandit kui ka edasi aega. Vot ja sealkohal hakkasin ma ise uurima, et kas võiks midagi olla, mis minu lähitulevikku või olevikku sobiks. Ja nad räägivad sealt konkreetsetest paavstidest. No need Vatikanis elavad mehed, eksole. Et tol hetkel on seal võimul üks paavst, kelle vahetab välja järgmine, kes on võimul väga lühikest aega ja siis on kolmas, kes on Anti-Kristuse abimees. Raamatu kirjutamise ajal oli Paavst Johannes Paulus II kuni aastani 2005. Nostradamus räägib, et selle paavsti surmast alates hakkab Anti-Kristus võimu saama. Etteruttavalt ütlen, et sellele tüübile, kes on minuarust sobiv kandidaat Anti-Kristuseks, antakse 2005. aastal Maailma Majandusfoorumil tiitel “Young Global Leader”.

Järgmine paavst oli Benedictus XIV, kes oli paavst tõesti päris lühikest aega (8 aastat) ja Notradamus väitis, et nii Paulus II kui Benetictus XIV mõrvatakse, kuid päriselt pole ajaloos nii kirjas. Kuid Benedictus koristatakse ära sellepärast, et on vaja praegust paavsti, kellest saab Anti-Kristuse käsilane. Vaatasin järgi, millega Franciscus on tegelenud ja, ennäe imet, tüüp ongi esimene paavst, kes islamimaailmas laineid käib löömas ja on lausa kirjutanud alla paberile, et islam on sama hea kristlus.

Kallis kristlased ja teised, kes te religioonidesse kirglikud suhtute. Ärge mind nüüd risti tõmmake. Ma lihtsalt vaatan fakte, et kuidas nad raamatuga sobivad. Mulle jätkuvalt meeldib kõige rohkem budism, aga ma ei vihka ühtegi religiooni, ma lihtsalt arvan, et enamus usujuhte on oma kohtadel samal põhjusel kui poliitikud – võim.

Nojah, igatahes väidab Nostradamus, et paavst on Anti-Kristuse mõnus abimees ja et tegemist on kolmanda Anti-Kristusega. Esimene oli, Euroopa seisukohalt, Napoleon, teine Hitler ja nüüd on täiskasvanuks saanud kolmas, kes toob maailma veel suuremal hulgal segadust ja laipu, kui eelmised. Ning sel korral tuleb see mees Lähis-Idast ning juba üks tema nimedest annab aimu, milline on tema maapealne missioon. Dolores üritab mõelda ja nimetada erinevaid Lähis-Ida riikide liidreid, kuid sel ajal oli too mees veel liiga noor ja kõik, keda ta nimetab, on praeguseks hetkeks surnud.

No ja ma siis hakkasin uurima, kes praegu sealkandis ilma teevad ja leidsin sellise huvitava mehe, kes on Liibüas praegu reaalne juht, ta on Muammar Gadaffi teine poeg, kellel on väga hea haridus ja sidemed erinevate maailma oluliste inimeste ja riikidega. Tema nimi on Saif al-Islam Gaddafi, mis tõlkes tähendab Islami mõõk. Muarust olen ma väga hea tüübi leidnud, kes võiks kõike seda teha, mida Nostradamus talle ennustab. Anti-Kristus ehk mees, kes kristlikele maadele tuule alla teeb. Nii paljutähenduslik nimi!

Kuid see, mida Nostradamus ennustab, on päris jube. Tühja neist maavärinatest ja üleujutustest, kuid ta väidab, et see Lähis-Ida tüüp suudab kogu Aasia enda alla ühendada. Ja kogu Aasia all ta mõtleb nii Araabiamaid kui ka Indiat, Hiinat ja Venemaad. Ja Venemaa ja Hiina jaoks kasutab ta pigem oma kuldset keelt kui sõjalisi vahendeid. Ta lihtsalt petab nad enda poolele. Seda pole ka väga keeruline uskuda, arvestades kogu Lähis-Ida sõdade probleemi, kus, sisuliselt, on omavahel sõdinud Venemaa versus USA. Kusjuures see Lähis-Ida tüüp pidavat maailma vallutama kommunismi sildi all. Mis ei tundu ka väga keeruline olevat, kuna seda sõna kardavad konservatiivid läänemaailmas kõige rohkem. Samas Hiinas on Marxi ja Engelsi armas leiutis oma rahva väänamiseks lahkesti kasutusel. Ehk sellega on võimalik meelitada nii noid riike, kus USA ja NATO on oma sõduritega piisavalt head endavastast “reklaami” teinud, kui ka neid võimumehi, kes kommunismi sildi all oma võimu teostavad. Ja Venemaal on lihtsalt NATO ja USA vastane huvi, ükskõik millise sildi all, peaasi, et saaks tugevam olla.

Maakaart, et visualiseerida, kui suur on Aasia ja kui lähedal on Liibüa Itaaliale ja Kreekale

Maakaarti hakkasin ma hoolikamalt vaatama raamatu selles kohas, kus Nostradamus rääkis, et keegi lollakas viskab Lähis-Idast Euroopasse mõned aatompommid ja kõige lihtsam on neid visata Itaaliasse ja Kreekasse, sest nii lähedal. Seda oli päris vastik lugeda, kuna ta kirjeldas, et Itaalia muutub suures osas elamiskõlbmatuks. Kuid Anti-Kristus on kogu mölluga väga rahul. Kuid maailmas hakkab suur nälg ja koledad probleemid. Pommide viskamise ajal pidavat paavst Itaalias Reggios olema.

Ise-enesest käib aktiivne sõda Lähis-Idas juba pikemat aega ja viimane uudis, kuidas just natuke aega tagasi NATO oma väed oli sunnitud Afganistanist välja tooma, näitab, kes on sealkandis hetkel tugevam pool.

Ma loodan, et mu blogilugejad suhtuvad sellesse postitusse kui ilukirjanduslikku raamatusse ja ma ei tekita kellelgi ärevushäireid. Või kui keegi tahab mind vandenõuteoreetikuks nimetada, siis selle nime olen ma küll selle postitusega auga ära teeninud. Samas ma ise suhtun sellesse kui huvitavasse mõttemängu, mida võib, aga ei pea, tõsiselt võtma.

2 comments

Soovin lisada:

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.