2021. aasta kokkuvõte

Ma olen juba mitu aastat endale blogis kaartidega järgmist aastat ennustanud. Mõnikord vaatan ka aasta sees, et kuidas läheb, või pigem, et kas jamad olid juba ennustuses sees olemas või olen ise ebavajaliku käki leiutanud. Kaardid on hea vahend, kui vastus pole eluliselt oluline, aga keegi võiks mingi vihje anda, milline variant valida, kui vahet pole. Lisaks kaartidele, meeldib mulle ka numeroloogia ja see aasta on mul möödunud 9 all, mis on tsükli viimane. Sel aastal ei tasu alustada uusi pikaajalisi projekte, vaid viia lõpule eelmise tsüklis alustatud asjad. Kõik, mida enam vaja pole, tuleks ära visata. Eelmise tsükli lõpus läksin mehest lahku. Mitte numeroloogia pärast, vaid nii lihtsalt juhtus. Selle praeguse tsükli peamine märksõna ongi olnud nii üksindus kui paljude uute inimestega tutvumine. Enamus mu praegusest tutvusringkonnast pärineb viimasest üheksast aastast. Eelmistest tsüklitest on järele jäänud ainult tugevamad sidemed. Miks just nemad, ma ei tea. Nagu ka viimase üheksa aasta tutvused – lühiajalisi tutvusi on olnud väga palju, jäänud on mõned.

Aga mida kaardid lubasid?

1. Millele peaksin 2021. aastal erilist tähelepanu pöörama poodu

No täpselt seda, mida numeroloogia 9 kohta ütleb – ellu kulgeb, ma lihtsalt ripun. Ei saa öelda, et ma poleks selle aasta jooksul oma tegemisi ja suhteid ka ise tagant tõuganud. Täpselt aasta tagasi ma ei teadnud veel, kus ma elamagi hakkan, 2020. aasta lõpus kolisin. Midagi nii radikaalset ma sel aastal teinud ei ole. Vist.

2. 2021. aasta kõige suurem väljakutse ehk kõige raskem probleem, mis on vaja ära lahendada. empress

Nüüd ma tean küll, mis probleem see oli. Miks kuskil ei räägita, et see, kui laps saab täiskasvanuks, on jube raske aeg hoopis emale, kes peab õppima, kuidas saada hakkama sellega, et tema musirull ei soovi kuulda enam ühtegi nõuannet ja tahab ise kõik oma vitsad elult kätte saada? Praeguse hetke seisuga on see probleem lahendatud, aga tol hetkel, kui kaklus oli kulminatsioonis, sain ma sellised seljavalud, et ei suutnud mitu päeva isegi kõndida. Aitäh küsimast, ka selg on mul praegu jälle täiesti korras.

3. 2021. aasta saavutus, mille üle uhkust tunda. hierophant ehk paavst

Ma tean, mida ma enda selle aasta saavutuseks loen, aga paavstiga see küll ei seondu. Ma hakkasin lõpuks kitarrimängu õppima. Juulis alustasin ja siiani pole isu ära läinud, peaaegu iga päev harjutan. Ma olen enda üle väga uhke, kuna aastaid oli see mul “Asjad, mida ma tegema peaks”-nimekirjas.

4. 2021. aasta kõige lõbusam seiklus, olukord. Narr

Ma ei oska ühtegi väga lõbusat seiklust teiste seest välja tuua. Kogu aeg on stabiilselt lõbus. Nagu narril.

5. 2021. aasta olulisim ja tulevikule kasulik asi, mille selgeks õpin. mõõga kuninganna

Aasta alguses kirjutasin: “See daam on oma sõna kunn, kellele ei saa valetada. Iseseisev ja kiire mõtlemisega. No põhimõtteliselt on see kaart tavaliselt mind ennast tähendanud.  Huvitav.” Selle teemaga on mul palju tegemist olnud. Ma ei suuda enam ühtegi poliitikut telekast kuulata, ilma et ma mõtleksin: “Valetab.” Sama tavaelus. Ma kuulan, mida inimene räägib ja saan aru, millised probleemid tal on ja kuidas ta neid endale ise tekitab. Imelik see, et tihtipeale satun järjest kuulma mitut inimest, kellel on täpselt samasugune probleem, milles nad kinnisilmi siplevad. Sama ka teistpidi. Ma kuulan, kuidas inimene on teistega liiga siiras ja see tekitab talle probleeme, kuna enamus eelistab, et liiga siiras ka ei tohi olla. Mida ma juurde õppisin? Et ma võin inimesele valetada siis, kui see talle kahju ei too. Juhul kui tõe rääkimine võib mulle kahjulik olla, on mõistlik aus olla.

6. Suhted sõpradega. kuu

Suhted sõpradega on mul alati nagu kuu-kaart tähistab: emotsionaalsed. Sel aastal olen ma mõnedest sõpradest lõplikult loobunud. Mõnedest üritanud loobuda, aga nad on tagasi tulnud. Alati on olnud seos minu aususega. Kui tõde sind ei huvita, siis me sõpradeks ei sobi ka. Lihtne.

7. Romantilised suhted. mõõga 4

Mõõga 4 soovitab vait olla. Ma saan aeg-ajalt armastuskirju inimestelt, kellega ma päriselus pole kohtunud. Ma olen vastanud, et muarust ei saa armuda kellessegi, keda sa ainult internetis näinud oled. Ma tean, et inimesed oskavad niiviisi netis armuda. Ma tunnen end päris ebamugavalt teades, et ma võin selliseid tundeid esile kutsuda. Pärsielu on rahulik. Eile kuulsin, et keegi arvas, et mul on cockblockeri vaib. Võimalik, et olengi. Igatahes ütlen ma ausalt välja, kui ma tean, et ma temaga seksida küll kunagi ei plaani, aga ta siiski loodab midagi enamat.

8. Raha. mündi 4

Jep, koonerdaja. Aga mulle tõesti ei olegi palju asju vaja. Kui te ka aeg-ajalt koliksite, siis teaksite, kui halb on asju omada.

9. Reisimine. saua äss

Kuskil Eestist väljas ei käinud, aga nagu novembri lõpus kirjutasin, siis plaanin. Kuid ei midagi konkreetset.

10. Tervis. saua 7

Jep, terve.

Kokkuvõte. Kui ennustuses pakkusin, et sõprade ja armastusega ei lähe hästi, aga muidu on tore, siis see sõprade ja armastuse teema on ka päris soodsalt lahenenud. Mul on paar väga head sõpra. Kahepoolse armastusega on kehvasti, aga optimist arvab, et juu ta ikka tuleb ja kui väga head tahad, tuleb kannatlik olla ja õppida. Töö tegemisega on nii ja naa. Ma pole juba mitu aastat nii vähe tööd teinud kui sel aastal. Inimesed ju unistavad sellisest elust. Ma eelnevalt ei maininud oma põhikirgi: aiamaad ja tiktokki. Mõlemad saab plusspoolele kanda, sest kui kirega teed, siis saad kuhjaga vastu.

22. juuli saak