Minu 2022. aasta ennustus

Nagu ma eelmise aasta viimases postituses ütlesin, et 2021. aasta oli numeroloogia järgi üheksas ehk tsükli viimane, siis just alanud aasta on number üks ehk uued algused. Ja ma ootasin aastavahetust erilise erutusega. Imelik kohe. Kutsusin aastavahetuseks endale külla õe ja veel inimesi, et ei peaks üksinda olema nagu aasta varem. Ja mul oligi huvitav. Keskööks läksime Lembitu parki ja seal meenus, et ma olen juba pikalt uudistanud sinna paigaldatud slackline´i, aga katsetada pole julgenud. Nüüd oli meid mitu ja enam ma ei kartnud. Haarasin õel käest ja vedasin ta sinna kaskede vahele. Ehk minu uus aasta saabus õel käest kinni hoides slackline´l hüpeldes. Midagi sellist, mis mulle endale õnneliku minuga seondub.

Aastavahetuse öösel tegelesime ka natuke ennustamisega. Küsisime pendlilt lõbusas vormis erinevaid küsimusi. Pendel arvas, et ma ikka ei koli maale elama. Kuid nüüd tahan ma blogitraditsiooni jätkata ja vaadata, mida kaardid vastavad mu 2022. aasta kohta esitatud kümnele küsimusele.

1. Millele peaksin 2022. aastal erilist tähelepanu pöörama empress

Eelmisel aastal tähistas sama kaart probleemi ja nüüd tagantjärgi arvan, et ta tähendas emalikkust. Ma pakun, et ma sain probleemi lahendatud ja nüüd pean lihtsalt vaatama, et oma sügavat naiselikkust õigel ajal õigetesse kohtadesse suunaks.

2. 2022. aasta kõige suurem väljakutse ehk kõige raskem probleem, mis on vaja ära lahendada. karika poiss

Väljakutsena kõlab see hirmutavalt. Seoses tiktokiga saan päris tihti kirju noortelt poistelt: mõni avaldab armastust, mõni küsib kohe seksi. Üldjuhul üritan neile vastata nii, et keegi haiget ei saaks. Mõnele on olnud vaja selgitada, et endast alasti piltide saatmine täiesti võõrale inimesele ei ole mõistlik tegevus. Mis nüüd siis veel juhtuda saab?

3. 2022. aasta saavutus, mille üle uhkust tunda. karika 4

Karika 4 kujutab inimest, kellele pakutakse uut emotsionaalset rahulolu pakkuvat võimalust, aga ta lükkab selle tagasi, ta ei taha midagi uut ja erutavat. Kuidas ma saaksin selle üle uhke olla?

4. 2022. aasta kõige lõbusam seiklus, olukord. saua 9

Siin seisab mees, kes on läbinud pika ja põneva tee ning tal on jäänud veel viimane katsumus ületada. See võib tõesti lõbus olla, kuna enamus asju, mida ma olen kaua teinud (väljaarvatud raamatupidamine) on eelkõige lõbusad, kuigi aeg-ajalt ka rasked ja keerulised.

5. 2022. aasta olulisim ja tulevikule kasulik asi, mille selgeks õpin. mündi äss

Kõik ässad näitavad täiesti uue võimaluse saabumist. Mündi äss näitab, et ma leian uue rahateenimise võimaluse. Seda olen ma juba mitu aastat oodanud. Aastate jooksul olen mitme oma hobiga leidnud võimaluse ka raha teenida. Ja hobisid on mul päris palju. Seda ma ei usu, et ma kitarrimängu nii selgeks saaksin, et see raha sisse tooks. Aga mul on üks teine salasoov.

6. Suhted sõpradega. karika 6

Selle kaardi üks nimetusi on “The Lord of friendship” ja üldse on see üks väga armas ja meeldivate suhete kaart.

7. Romantilised suhted. karika 3

Lõpuks omati hakkab see laev ka liikuma! Selle kaardi teine nimetus on “The Lord of Joy” ja ta tähistab, muuhulgas, ka õnne armastuses. Aitäh Tarojumal!

8. Raha. saua kuninganna

Kui mündi kuninganna on rikas naine, siis saua kuninganna on hea ärivaistuga ja edukas. Järgmine kummardus Tarokuningale.

9. Reisimine. karika 10

Huvitav. See on väga positiivsete emotsioonide kaart. Võiks arvata, et mu reisimine on seotud ka inimese või inimestega, keda ma armastan. Tore!

10. Tervis. sau 6

Eelmise aasta tervisekaart ütles, et mind kadetsetakse mu tervise pärast ja ma olingi terve aasta terve, kui kuu aega kestnud ja närvipingest ajendatud seljavalu välja arvata. Tervise teemal saada kaart, mis kujutab meest võidupärjaga, kes ratsutab ehitud valgel hobusel läbi juubeldava rahvahulga, kõlab praegusel koroona-ajastul “pisut” imelikult. Kui mu tööks oleks viiruste teaduslikult põhjendatud ravimite leidmine, ma saaks aru. Aga minu esoteerilisi arvamusi haiguste tekkepõhjuste kohta küll tänapäeval võidupärjaga ei kroonita.

Kokkuvõte. Kui aasta 2022 tulebki nii edukas, nagu kaardid lubavad, siis ma panen kirikusse Tarojumale küünla. Ma pole kunagi elus kirikusse küünalt pannud.

Sõbranna tõi aastavahetuseks nii ilusa kohupiimatordi Stockmannist, et ma pean pilti jagama.

4 comments

 1. Ma kahtlen, kas tarojumala kirikut olemas on, aga kesse teab, ma ei oskaks enamikku mittekristlikke pühapaiku üles leida, kui vaja oleks.
  Kui kogu see koroonajamps alles peale hakkas, kirjutas keegi Väga Tark Inglisekeelne inimene, et “koroona” on tõlgitav ka kui võidupärg või kroon… nii et ma südamest loodan, et Su tervisekaart hoopis haigeksjäämist ei tähenda.

  Meeldib

  • koroona vist kõlab jah nagu vene keeles nagu kroon. haiguse kohta on teised kaardid. muarust võib suva kirikusse suva jumalale või inimesele küünalt panna, ma ei ole küll kristlane, aga muarust meeldib jumalale tänulikkus, ükskõik siis kelle vastu tänulik olla.

   Meeldib

  • Aitäh, Indigoaalane! Sulle samuti kõike kaunist! Eks kirjutamine ole ka inspiratsioonis kinni, aga ma annan endast parima ja kui juhtuvad need head asjad, mida kaardid lubasid, oleks ainult aus need ka kirja panna. Hetkel ootan, millal mu järjekordne põnevalt kulgenud pärimisasi notariga ühele poole jõuaks, et sellest kirjutada saaks. Eelmistel aastatel on natuke liiga palju surma olnud.

   Meeldib

Kommenteerimine on suletud.