Kontakt

profiilMu bloginimi on Manjana, ma elan Tallinnas ja blogin alates 2005. aasta jaanuarist. Algselt kirjutasin blogspoti keskkonnas, hiljem kolisin wordpressi üle. Kasutan tasuta keskkonda, mis ei võimalda siia erinevaid keerulisi reklaame lisada. Postituste alla ilmuvad reklaamid on wordpressi lisatud, ega seondu kuidagi minu meeldiva isikuga. Blogspotis blogides sain 2008. aastal Eesti ajaveebide võistlusel turunduse ja ettevõtluse kategoorias parima blogi aunimetuse.

Ma blogin, sest mulle meeldib kirjutada. Kirjutan teemadel, mis mulle parasjagu huvitavad tunduvad. Päriselus olen ma raamatupidaja, kuid majandusteemadel kirjutan  harva, kuna see on minu töö. Blogimine on mu meelelahutus. Kui keegi soovib mulle privaatselt kirjutada, siis mu e-mail on peib@hot.ee.

Kes mu blogi loevad?

Minu blogi lugeja on kindlasti keskmisest internetikasutajast haritum ja ka natuke vanem. Mehi on mu lugejate hulgas pisut vähem kui naisi, kuid neid on kindlasti rohkem kui enamuse blogide lugejaskonnas, kuna ma arutlen pigem üldhuvitavatel teemadel ja vähem enda isiklikust elust ja tegemistest. Mu lugeja on enda ja oma eluga hästi hakkamasaav eesti keelt rääkiv inimene, kellel on piisavalt aega, et paar korda nädalas siin aega maha võtta.

2 thoughts on “Kontakt

  1. theproudking 14. juuni 2016, 13:56 Reply

    Tere Manjana !Mis asi sul see lugemispäevik on ? Kunagi minu meelest kirjutasid sellest (?) 🙂

    Like

  2. Manjana 14. juuni 2016, 14:03 Reply

    See ongi lugemispäevik, kus on kuupäevade kaupa kirjas raamatud, mida ma lugenud olen. aga see on parooliga, mille jaotamiseks ma hetkel ei näe vajadust. Paljudest raamatutest olen ka kirjutanud ja need on sildi all raamat.

    Like

Soovin lisada:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: