Kontakt

2022uusMu bloginimi on Manjana, elan Tallinnas, olen keskmisest eesti blogijast mõnevõrra vanem ja blogin alates 2005. aasta jaanuarist. Algselt kirjutasin blogspoti keskkonnas, hiljem kolisin wordpressi üle. Kasutan tasuta keskkonda, mis ei võimalda siia erinevaid keerulisi reklaame lisada. Postituste alla ilmuvad reklaamid on wordpressi lisatud, ega seondu kuidagi minu meeldiva isikuga.

Ülikoolis õppisin majandust ja politoloogiat. Kui keegi soovib osta raamatupidamiskonsultatsiooni või -teenust, siis siit leiab mu firma kodulehe.

Millest ma kirjutan

Ma blogin, sest mulle meeldib kirjutada. Kirjutan teemadel, mis mind hetkel erutavad: filmid, kunst, psühholoogia, käsitöö, esoteerika, igapäevaelu, asjad. Päriselus olen oma väikefirmas raamatupidaja, kuid majandusteemadel kirjutan harva, tavaliselt siis, kui klient küsib midagi, mis võiks laiemat hulka inimesi huvitada. Kui pikemalt kirjutada ei viitsi, teen lühipostitusi oma Facebooki lehel.

Blogspotis blogides sain 2008. aastal Eesti ajaveebide võistlusel turunduse ja ettevõtluse kategoorias parima blogi aunimetuse, 2017. aasta blogivõistlusel sain kultuuriblogide kategoorias teise ja 2018. aastal esimese koha. Kunagi aastaid tagasi kirjutasin lühikesi ulmejutte, siit lingilt leiab nimekirja.

Kes mu blogi loevad?

Minu blogi lugeja on kindlasti keskmisest internetikasutajast haritum ja ka natuke vanem. Mehi on mu lugejate hulgas vähem kui naisi, kuid neid on kindlasti rohkem kui enamuse blogide lugejaskonnas, kuna ma arutlen pigem üldhuvitavatel teemadel ja vähem enda isiklikust elust ja tegemistest. Mu lugeja on enda ja oma eluga hästi hakkamasaav eesti keelt rääkiv inimene, kellel on piisavalt aega, et paar korda nädalas minu juures aeg maha võtta.

facebook: Manjana lastejutud
Minu FB

Kui keegi soovib minuga privaatselt suhelda või raha ja asju jagada, siis mu e-mail on peib@hot.ee

Soovin lisada:

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.