Kontakt

profiilMu bloginimi on Manjana, ma elan Tallinnas ja blogin alates 2005. aasta jaanuarist. Algselt kirjutasin blogspoti keskkonnas, hiljem kolisin wordpressi üle. Kasutan tasuta keskkonda, mis ei võimalda siia erinevaid keerulisi reklaame lisada. Postituste alla ilmuvad reklaamid on wordpressi lisatud, ega seondu kuidagi minu meeldiva isikuga. Blogspotis blogides sain 2008. aastal Eesti ajaveebide võistlusel turunduse ja ettevõtluse kategoorias parima blogi aunimetuse.

2017. aastal sain ma blogivõistlusel kultuuriblogide kategoorias teise koha.

Ma blogin, sest mulle meeldib kirjutada. Kirjutan teemadel, mis mulle  parasjaguhuvitavad tunduvad. Päriselus olen ma raamatupidaja, kuid majandusteemadel kirjutan harva, kuna raamatupidamine on minu töö. Blogimine on mu meelelahutus. Kui keegi soovib mulle privaatselt kirjutada, siis mu e-mail on peib@hot.ee.

Kes mu blogi loevad?

Minu blogi lugeja on kindlasti keskmisest internetikasutajast haritum ja ka natuke vanem. Mehi on mu lugejate hulgas pisut vähem kui naisi, kuid neid on kindlasti rohkem kui enamuse blogide lugejaskonnas, kuna ma arutlen pigem üldhuvitavatel teemadel ja vähem enda isiklikust elust ja tegemistest. Mu lugeja on enda ja oma eluga hästi hakkamasaav eesti keelt rääkiv inimene, kellel on piisavalt aega, et paar korda nädalas siin aega maha võtta.

PS! Kui kedagi huvitavad minu kirjutatud ulmejutud, siis siit lingilt leiab nimekirja.

Advertisements

Soovin lisada:

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: